Home Kriptopara Haber Texas’ta Bitcoin ve Ethereum ile elektrik faturanızı ödemek artık mümkün

Texas’ta Bitcoin ve Ethereum ile elektrik faturanızı ödemek artık mümkün

Texas’ta Bitcoin ve Ethereum ile elektrik faturanızı ödemek artık mümkün

0
“sportsbet”

GridPlus Energy, Twitter aracılığıyla, Texas’ta Bitcoin ve Ethereum ile elektrik faturalarını ödemenin önünü açtıklarını duyurdu.


Texas’ta Bitcoin ve Ethereum ile elektrik faturaları ödeniyor

GridPlus, Ethereum kullanıcılarının tüm enerji pazarlarına doğrudan ulaşabilmesi için destek vermeye devam ediyor. Şirket, ayrıca Bitcoin ile ödemenin de bir kaç gün içerisinde mümkün olacağını belirtiyor.

Elektrik şirketi, şu anki ürünlerinin aylık aralıklar ile düzenlendiğini, fakat ana hedeflerinin yakın zamanda anlık aralık zamanına yaklaşmak olduğunu belirtiyor.

Texas eyaletinde, elektrik fiyatı arz ve talep dengesi çevresinde 15 dakika aralıklar ile düzenleniyor. İdeal olanı, fatura ve ödemeleri bu zaman aralıklarına sıkıştırmaktır. Elektrik fiyatları gerçek zamanlı piyasa koşullarına göre dalgalanıyor. Fakat fiyatları uzun dönem ortalamasına getirmektense, gerçek zamanlı oranlar son kullanıcı için her zaman daha kârlıdır.

GridPlus gibi çok uluslu şirketlerin kripto para ödemelerini kabul etmesi gerçeği, geleneksel piyasada blokchain ve kripto paraların etkisinin olumlu bir işaretidir.

Müşteriler bu duruma Twitter aracılığıyla desteğini bildirdi.

Sonunda, kullanıcılar için somut yararları olan bir kripto uygulaması: elektrik faturanızdan tasarruf! Bunun, blockchain teknolojisinin faydaları konusunda hala şüphe duyanları ikna edeceğine emin olun..

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0