Home Altcoin Altcoin Haber Ripple Ethereum’un gerisine düştü – XRP’de ters giden şey ne?

Ripple Ethereum’un gerisine düştü – XRP’de ters giden şey ne?

Ripple Ethereum’un gerisine düştü – XRP’de ters giden şey ne?

0
“sportsbet”

Ripple Ethereum’un gerisine düştü. İkincilik koltuğu artık Ethereum’un elinde. Peki Ripple’da ters giden şey ne? Ripple kendi ağındaki bankalardan gelen talebi karşılayamıyor mu?


Ripple Ethereum’un Gerisine Düştü

Ripple yöneticileri, finansal kurumların verimli bir şekilde para gönderip almak için kullanabilecekleri üstün bir platform oluşturma hedeflerini sürekli gündemde tutmaya devam ediyor.

xCurrent güç kazandıkça gözler xRapid’e dönmeye devam ediyor. Biliyorsunuz Ripple hizmetleri arasında XRP’yi bir ara ürün olarak kullanan tek platform xRapid. Yatırımcılar için en önemli konular içinde xRapid hakkında güzel gelişmelerin olduğu haberler olmalı. xRapid ağına dahil olan kurumsal yatırımcı sayısı arttıkça talep artışına bağlı olarak fiyatlarda yükselme beklenebilir.

Bununla birlikte bu varlığın genişlemesi ve daralması esas olarak finans devlerinin XRP’yi nasıl yorumladıklarına ve daha sonra müşterileri için kullanıp kullanmayacaklarına karar vermelerine bağlıdır. XRP yatırımcısı açısından sevindirici haberlerin gelmesi olasılığı, küresel finans sisteminin yeni platforma adaptasyon seviyesi ile doğru orantılı olacaktır.

Geçtiğimiz hafta Ripple ortaklarından Ramessa Online’ın XRP hakkında çekinceleri olduğunu duyurmuştuk. İlgili yazı için Tıklayın

Ramessa Online Ripple altyapısını kullanmaya geçmek için öncelikle Ripple’dan gerekli adımları atmasını beklediğini ifade etmişti. Gerekli gördüğü adımlar ise XRP’nin tam olarak düzenlenmesinden başka bir şey değil. Ripple müşteilerinden gelen bu talebi kulak ardına atarsa Ramessa örnekleri çoğalabilir.

Yazı yayına hazırlanırken XRP 0.305 dolar değerinden işlem görüyordu. Buna mukabil Bitcoin karşısında önlemenez bir düşüş döngüsüne girmiş görünüyor. Ocak ayının son gününde yaptığı atakla 9600 satoshiye kadar yükselen XRP aradan daha iki hafta geçmeden 8350 satoshiye kadar düşmüş durumda. Bu yüzden coinmarketcap sıralamasında üçüncülüğe gerilemiş durumda. Gerçi Ethereum ile arasındaki fark çok değil yalnızca 180 milyon dolar.

Öte yandan Ethereum cenahında hard fork heyecanına bağlı bir değer artışı söz konusu. Talihsiz bir şekilde son gün ertelenen Constantinople güncellemesi Şubat ayı sonunda. O güne kadar Ethereum’un artan pozitif momentum ile güç kazanması bekleniyor. Ripple koltuğu geri istiyorsa sansasyonel bazı gelişmelere imza atmak zorunda.

İlgili: Ethereum Constantinople ve Petersburg hard forkları 25 Şubat’ta

Ethereum hakkında daha fazlası için Tıklayın

Ripple hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0