Home Bitcoin Mitoshi Kaku: 10 gün içerisinde Bitcoin için 5.000 dolar sürpriz olmaz!

Mitoshi Kaku: 10 gün içerisinde Bitcoin için 5.000 dolar sürpriz olmaz!

Mitoshi Kaku: 10 gün içerisinde Bitcoin için 5.000 dolar sürpriz olmaz!

0
“sportsbet”

Populer kripto uzmanı ve teknik analist Mitoshi Kaku, Bitcoin ile ilgili yükseliş tahmini yaptı. Kaku, 10 gün içinde Bitcoin için 5.000 dolar sürpriz olmayacağını belirtti.


10 günde Bitcoin için 5.000 dolar

Aylar süren kademeli düşüşten sonra, bir kaç gün önce Bitcoin ve kripto paraların talihinde küçük değişiklik oldu. Son 24 saatteki kazınımları sayesinde Bitcoin bir ay önceki seviyesini tekrar yükseldi. Ancak Kaku, $3,655 seviyesinin büyük Bitcoin rallisi için atlama tahtası olduğunu söyledi.

Önümüzdeki 10 gün içerisinde Bitcoin için 5.000 doları görmesi sürpriz olmayacak. Koşullar TA-wise şeklinde. Açıkçası, bu tür bir hareket güçlü bir katalizöre ihtiyaç duyacaktır, ancak fiyat hareketi söz konusu olduğunda her şey mümkündür.

Bakınız: Novogratz: 3 trilyon dolarlık hedge fonlarının yüzde 1’i Bitcoin’e yatırım yapsa..

Kaku’nun iddiası, gördüğümüz kadarıyla tamamen BTC teknik analizinden geliyor. 5,000 dolara giden yolda bir sürü direnç var ancak yeterli momentum oluştuğunda bunları aşacağından emin.

Ayrıca bakınız: Bitcoin Borsası KuCoin kredi kartı ile kripto para alımının önünü açtı

Bazıları da Kaku’nun bu iddiası karşısında ikna olmasa da gözlemcilerin çoğu, bu tahmine olumlu tepki verdiler. Çoğu Bitcoin kazanımlarının büyük olasılıkla devam edeceğini düşünüyorlar. Fakat 10 günde 5,000 dolar biraz fazla iddialı.

Şubat ayı tamamiyle olumluydu. Bir kaç yönden değerlendirirsek, ayın sonuna kadar momentumunu sürdürebilir, ancak 4,300 dolar direnç seviyesini kırarasa gerçekten benim için sürpriz olacak..

NOT: Kripto analisti Mitoshi Kaku ile resimdeki kişi aynı kişiler değil. Resimdeki kişi ünlü Japon fizikcisi Michio Kaku’dur.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0