Home Altcoin Ethereum Ripple rekabetinde Ethereum tekrar öne geçti

Ethereum Ripple rekabetinde Ethereum tekrar öne geçti

Ethereum Ripple rekabetinde Ethereum tekrar öne geçti

0
“sportsbet”

Ethereum Ripple rekabetinde Ethereum ikincilik koltuğunu Ripple’dan tekrar aldı. Haberin yazıldığı an itibariyle Ethereum 170 milyon dolar önde.


Ethereum Ripple rekabetinde Ethereum öne geçti

Bir süredir Ethereum ile Ripple arasındaki ikincilik mücadelesine tanık oluyoruz. Son 24 saatteki artış sayesinde Ethereum Ripple’dan yerini tekrar geri aldı.

Ripple’ın XRP’si  %1.53 kayıp yaşayarak yerini Ethereum’a kaptırdı. Buna karşın Ethereum %2.7 oranında artış kaydetti.

Haberin yazım anı itibariyle XRP $0.30, ve toplam piyasa hacmi ise $12,2 milyar.

O kadar anlaşma yapmasına rağmen, XRP tokenin piyasadaki olumlu havadan yeterince teneffüs edememesine Ripple taraftarları bir anlam veremiyor.

Ethereum son 24 saatteki artışıyla market hacmini arttırdı. Ethereum şu an 121 dolar değeri üzerinden işlem görüyor. Ethereum’un toplam market hacmi ise 12.69 milyar dolara yükseldi. XRP ile arasında 170 milyon dolar fark var.

Ripple ile Ethereum rekabetinde Ripple öne geçtiğinde Ripple yöneticilerinden hemen basına demeç verdiğini görüyoruz. Ancak Ethereum tarafında buna benzer bir açıklamayla karşılaşmıyoruz. Ethereum geliştiricilerinin daha mütevazi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bakınız: Garlinghouse: Ethereum Ripple (XRP)’a rakip olamaz!

Bitcoin şu an $3667 civarında işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte de gördüğünüz üzere,Bitcoin hakkında olumlu olmamızın temel sebebi alçalan üçgeni dikey yönünde kırmış olmasıdır. Teknik veriler, Bitcoin ayı piyasası bittiğine işaret ediyor.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0