Home Altcoin Electroneum, Verge ve DigiByte – Gelecekte bu 3 kripto parayı neler bekliyor?

Electroneum, Verge ve DigiByte – Gelecekte bu 3 kripto parayı neler bekliyor?

Electroneum, Verge ve DigiByte – Gelecekte bu 3 kripto parayı neler bekliyor?

0
“sportsbet”

Electroneum, Verge ve DigiByte geleceği hakkında spekülasyon yapılan 3 önemli kripto para. Peki bu 3 kripto para gelecekte yatırımcısına ne sunuyor?


Electroneum, Verge ve DigiByte

Bir kripto paranın gelecekteki durumunun tahmin edilebilir oluşu, ayı piyasasından geçilen dönemlerde o kripto paraya yatırım yapılıp yapılamayacağı ile aynı anlam taşır. Electroneum (ETN), Verge (XVG) ve Digibyte (DGB) yoğun ayı piyasası şartlarını yaşadığımız şu dönemlerde bile piyasayı domine etmeyi başaran kripto paralardan. Gün geçtikçe gelecek bu kripto paralar için olumlu görünüyor ve birçok faktör bu iddianın olasılığını gösteriyor.

Verge (XVG) Mahremiyet çağı Başlıyor

Son zamanlarda çeşitli kripto platformlarında meydana gelen hack olayları bir daha gösterdi ki bu sektördeki en önemli konu güvenlik. Soğuk cüzdan dediğimiz fiziksel cüzdanlar yani online olmayan cüzdanlar bu manada en ideal çözümü sunuyor. Yapılan işlemlerde kimliğin gizlenmesi ise gizlilik ve güvenliğin bir başka boyutu.

İhtimaldir ki önümüzdeki aylarda gizlilik bazlı kripto paraların değeri daha iyi anlaşılsın. Gizlilik odaklı kripto paralara ilgi arttığında Wraith Protokolü sayesinde muadillerinin bir adım önünde olacaktır.

XVG Nisan aylarında yakaladığı büyük çıkışı sırasında yaptığı Pornhub anlaşması grafiği tersine döndürmüş ve büyük kaıp yaşamıştı. Devamın önemli anlaşmalarla yolunda devam eden Verge ekibinin firmalara sunduğu en büyük kozu mahremiyet. İşte bu yüzden ileride çok daha anlamlı anlaşmalarla değerine değer katabilir.

NetCents anlaşması, Bitnovo, PAX Technology, ExaDigm Inc platformları ile sağlanan entegrasyonlar gibi gelişmeler kripto paranın geleceğinde olumlu etki bırakacak işlerden yalnızca birkaçı. Hatta diyebiliriz ki sadece NetCents anlaşması bile kripto paranın yakın geleceği için büyük potansiyel içeriyor.

Öte yandan, beklenen iOS cüzdanı gibi sağlıklı gelişmeler, tokeni yalnızca boğaların yoluna koymakla kalmayacak, aynı zamanda kripto kullanıcıları arasındaki sorunlu imajı yıkmasına da yardımcı olacaktır.

Verge hakkında daha fazlası için Tıklayın

DigiByte (DGB) Blockcaini Demek Sürdürülebilirlik Demek

2018 yılı boyunca devam eden ayıların bitip tükenmek bilmeyen saldırıları 2019’a da ulaştı. Digibyte’ın tüm bu olumsuzlarla mücadele etme yöntemi ise sahip olduğu UTXO blockchaini.

Ağın şu anki işlem hızı 560 (TPS) yani saniyede 560 onaylanmış işlem kapasitesine sahip. Her 15 dakikada bir blok yaratılan ağın 2019 yılı hedefi 2000 TPS’ye ulaşmak.

Geçenlerde CoinField borsası DGB’yi GBP, CAD, EUR ve USD fiat paraları ile paritelendirmişti. Şüphesiz bir kripto parayı fiat paraları üzerinden işkeme açmak işlem hacminde büyük artışa sebebiyet veriyor. Ayrıca DGB’nin ülkemiz kripto borsalarından BitTurk üzerinden Türk Lirası ile alınıp satılabildiğini de hatırlatalım.

DigiByte hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kripto Madenciliğinde Yeni Nesil Coin: Electroneum (ETN)

Kripto paraların genelde sabit arza sahip olduğunu görüyoruz. Bu özellik talebin artması durumudna fiyat artışını beraberinde getirecektir. Madencilik konsepti ise arzı taleple dengeli bir şekilde artırdığı için fiyat istikrarına yardımcı olur.

Electroneum (ETN)’nin mobil madencilik konsepti kripto para madenciliğinde yeni bir soluk oldu. Proje şimdiden birçok GSM firmasını da yanına çekmiş görünüyor. Proje ana hedef kitlesi Dünya üzerinde milyarlarca sayıya ulaşan ve potansiyeli hızla artan cep telefonu sektörü.

Apple’ın sektörde ne kadar büyük bir firma olduğunu bilmeyen yok. Uygulama mağazası için belirlediği sıkı güvenlik politikaları ile ünlü firma Electroneum’un mobil madencilik uygulamasını listelemiş durumda. Şüphesiz bu adım Electroneum’un sektördeki saygınlığı için büyük bir adım oldu.

ETN uyguladığı KYC yani müşterini tanı konsepti ile dolandırıcılık ihtimalini de devre dışı bırakmış oluyor. Bu özelliği sayesinde ETN ödeme platformları ile kolayca entegre olma potansiyelini taşımış oluyor.

Electroneum hakkında daha fazlası için Tıklayın

Gelecek Geliyor

2019 bir çok açıdan 2018’den daha iyi olacağının sinyallerini beriyor. Gelecek, özellikle boğaların geri dönüşü ile büyük potansiyel taşıyor. Önemli olan bu potansiyeli en çok gerçekleyebilecek projeleri bulmak. Bu 3 proje taşıdıkları potansiyel ile büyük umut vadediyor olabilir.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0