Home Altcoin Digibyte DGB Şubat ayında sessizliğini bozabilir mi?

Digibyte DGB Şubat ayında sessizliğini bozabilir mi?

Digibyte DGB Şubat ayında sessizliğini bozabilir mi?

0
“sportsbet”

Digibyte DGB Şubat ayında sessizliğini bozabilir mi? Ocak ayını gözlerden uzak sessiz sakin bir şekilde geçiren DGB, acaba şubat ayında bu sessizliğini bozabilecek mi? İşte detaylar…


Digibyte DGB Şubat ayında harekete geçebilir mi?

 

Digibyte, 2014’de piyasaya sürülmüş ve Bitcoin’den sonra neredeyse en eski kripto paralardan biridir. Ancak Digibyte, kripto para sektörünün en eskilerinden olmasına rağmen, bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştirememiştir.

Bunda ki en büyük etkense köklü ve büyük kripto para borsalarında hala listelenmiyor olmasıdır. Çünkü DGB, gerek teknolojisi gerek güvenilirliği ve gerek arkasındaki uzman topluluğu bakımından, ilk 5 içerisinde olmayı hak eden bir kripto paradır.

Şubat 2019 DGB için çok farklı olabilir

Digibyte DGB şubat ayında harekete geçebilir diyoruz. Çünkü DGB şubat ayıyla beraber  önemli atraksiyonlar içine girdi.

DGB, Asya’daki en iyi kripto para borsalarından biri olan probit.com’da listelenmenin yanı sıra, Amazon, Uber, Nike ve Apple Music gibi dev şirketlerin web uygulamaları için gift card satın alma platformu olan bidali.com’un da bir parçası olmayı başardı. Yani artık insanlar ellerindeki DGB sayesinde Amazon, Uber, Nike ve Apple Music gibi uygulamalar için gift card satın alabilecekler.

Yaşanan bu gelişmelerin DGB fiyatlarına olumlu yansıyacağını ve Digibyte fiyatının kripto para piyasalarından bağımsız olarak artmasına katkı sağlayabileceğini düşünüyoruz.

Neredeyse sıfır reklam ve iş birliğiyle ilerleyen DGB ekibi için bu gelişmeler gerçekten ümit verici. Ani fiyat artışlarını yakalamak isteyen yatırımcıların Digibyte’ı yakın takibe almalarının yararlı olacağını düşünüyoruz.

Sağlıcakla kalın.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0