Home Altcoin Binance Coin’de neler oluyor? BNB tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı

Binance Coin’de neler oluyor? BNB tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı

Binance Coin’de neler oluyor? BNB tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı

0
“sportsbet”

Binance coin aldı başını gidiyor. BNB tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmeyi başardı. Elbette Bitcoin karşısındaki en yüksek değeri, USD bazında değil. Çünkü Bitcoin USD bazında çok değer kaybetti.


BNB Tüm Zamanların Zirvesinde

Binance coin 2018 yılı başından bu yana agresif dönemlerinden birini hatta en büyüğünü yaşıyor diyebiliriz. Böyle bir yükselişin emaresi son haftalarda verilmişti. Düşük bir eğimle de olsa BNB artan bir momentum yakalamış ve yatırımcılarını sevindirmişti.

Grafikteki turuncu eğriden de anlaşılacağı gibi BNB, Bitcoin karşısında büyük değer kazandı. Hatta tüm zamanların rekorunu kırmış vaziyette. Şu an için değeri 0.00264172 BTC bu da yaklaşık olarak 9,64 dolara tekabül ediyor. Eğer şu an Bitcoin 10.000 dolar değerinde olsaydı. BNB 26.77 dolardan satılacaktı. BTC daha muhafazakar bir seviye olan 6000 dolarda olsaydı bile şimdiki değeri 16 doları bulmuş olacaktı.

Kripto topluluğunda BNB’ye karşı oluşmuş olan hissiyat şu an ziyadesi ile olumlu. Bu yükselişin gerekçeleri arasında Binance’ın çok ses getiren kredi kartı ile alım hamlesinden tutun Binance Launchpad etkinliğine kadar birçok sebep sayılabilir. Binance işini gerçekten layığı ile yapan bir kripto para borsası. Bu yüzden Dünya’nın her yerinden milyonlarca kullanıcısı var.

BNB’nin yükselişi sosyal medyada bir çok yatırımcının da dikkatini çekmiş durumda. Şu an twitter’da BNB hakkında yüzlerce tweete rastlamanız mümkün.

Binance 2018 yılında ele geçirdiği en popüler kripto para borsası vasfını 2019’da da sürdürmek istiyor. Bu minvalde geliştirdiği Binance DEX konseptinde çıkardığı Binance Chain isimli merkezsiz kripto borsası platformu projesi de ayrıca kayda değer. Diğer yandan fiat-kripto işlemlere izin veren ve özelikle Avrupa’da büyük ilgi gören Binance Jersey’i de zikretmemiz lazım.

Gidişattan memnun görünen Binance CEO’su ChangPeng Zhao da bir kripto parayı överek ön plana çıkarmak manasında kullanılan shillemek tabirini kullandı.

2018 yılı başlarında BNB dolar karşısında en yüksek değerini 24.46 dolar ile yakalamıştı. BNB bu skoru yakaladığında BTC 13.600 dolardı. Ve o zamanlar BNB’nin BTC karşısındaki değeri yalnızca 0.00177 BTC  idi.

Not: Yazı hiçbir surette yatırım tavsiyesi içermez.

Binance hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0