Home Altcoin Bugün BitTorrent airdrop günü – Bedava BTT’lerinizi alabilirsiniz

Bugün BitTorrent airdrop günü – Bedava BTT’lerinizi alabilirsiniz

Bugün BitTorrent airdrop günü – Bedava BTT’lerinizi alabilirsiniz

0
“sportsbet”

BitTorrent Airdrop günü geldi çattı. BitTorrent 2025 yılına kadar sürecek Airdrop dağıtımına bugün itibariyle başladı. Sizde airdroptan yararlanmak istiyorsanız geç kalmış sayılmazsınız. Detaylara geçelim.


BitTorrent Airdrop günü geldi çattı

 

TronBitTorrent ortaklığıyla oluşturulan BTT’ye ilgi giderek artıyor. Yapılan ortaklık anlaşmalarıyla BTT’ler, hemen hemen her gün farklı bir kripto para borsasında listelenmeye başladı. BTT’ler bu şekilde çok daha fazla insana hitap edebilecek. Gelelim şimdi de BTT Aidrop kampanyasına.

BitTorrent şirketi, BTT oluşum sürecindeki yol haritalarını ve bu süreçteki kampanyalarını önceden açıklamıştı. Şimdi de bu kampanyaların başlama zamanı geldi.

BitTorrent’ten yapılan açıklamaya göre 990 milyar BTT oluşturuldu ve ilgiyi arttırmak için 2025 yılına kadar her ay, oluşturulan BTT’lerin belli bir kısmının Tron hodlerlarına dağıtılacağını duyurdu. Bu şekilde 2025 yılına geldiğimizde de 990 milyarlık BTT hacminin %10.1’i Tron sahiplerine bir nevi Tron kullandıkları için teşekkür amacıyla dağıtılmış olacak.

Başka bir deyişle BTT, Tron- BitTorrent ortaklığı aracılığıyla kurulduğu için ve hem TRX hem de BTT’ye olan ilgiyi arttırmak amacıyla, her ay Tron TRX sahiplerine, hesaplarında bulunan her TRX için 0.11 BTT dağıtımı yapılacak. Yani cüzdanınızda 100 TRX varsa, hediye olarak hesabınıza 11 BTT yüklenecek.

Uzmanlara göre yapılan bu airdrop kampanyası, Tron fiyatlarının hatırı sayılır derecede yükselmesine yardım edebilir. Bu şekilde zaten rekor seviyede olan Tron işlem hacminin çok daha yukarılara çekilmesi hedefleniyor.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0