Home Kripto para Haber 18. yüzyıla ait tarihi restoran Bitcoin, XRP ve ETH karşılığında satılık
“sportsbet”

18. yüzyıla ait tarihi restoran Bitcoin, XRP ve ETH karşılığında satılık

18. yüzyıla ait tarihi restoran Bitcoin, XRP ve ETH karşılığında satılık

0
“sportsbet”

Kanada, Carbonear’da bulunan 18. yüzyıla ait tarihi restoran Bitcoin, XRP ve ETH veya 28 fiat karşılığında satılık ilanı verildi.


Tarihi taş restoran Bitcoin, XRP ve ETH karşılığında satılık

İçinde bar bölümününde yer aldığı bu tarihi restoranın sahibi bu üç lider kripto parayı ve 28 fiat parayı kabul edebileceğini duyurdu.

Bakınız: Özel uçağını bu iki kripto paraya yatırım yapmak için satıyor!

bittrt_koinmedya

Bina 1860’da 1 metre duvar kalınlığıyla taş hapishane olarak kuruldu. Duvar el oyması taşlar ile oluşturulmuş şekilde. Bina, Avrupa’dan ithal tavan döşemeleri, ışıltılı avizeleri ve ahşap merdivenleriyle göz kamaştırıyor. Şüphesiz bu bina, New York, Paris ve Londra’daki emsalleriyle yarışıyor.

85 ayak bar dahil tüm mobilyalar, Çin’den ithal edilen geri dönüştürülmüş ahşaptan yapıldığı iddia ediliyor.

Restoranın birinci katı 75 kişi kapasitelidir, ikinci katı ise 185 kişi kapasitelidir. Üçüncü katta, düğün, konferans, tiyatro ve müzikal gösteriler için 110 konuk kapasiteli çok amaçlı bir tiyatro ve konferans salonunu var..

Tüm bu güzelliğin yanı sıra, bu tarihi bina, görülecek yerler arasında ‘5 yıldızlı’ bir restoran olarak gösterildiği için turistlerin ilgisini de çektiğini rahatlıklas öyleyebiliriz.

Eğer, zengin bir yatırımcıysanız ve 5,5 milyon kuru paranız varsa, Kanada’da güzel bir restoran sizi bekliyor..

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0