Home Altcoin En başarılı coinlerden BNB kritik direnç seviyesine ulaştı!

En başarılı coinlerden BNB kritik direnç seviyesine ulaştı!

En başarılı coinlerden BNB kritik direnç seviyesine ulaştı!

0
“sportsbet”

En başarılı coinlerden BNB yüksek performansı ile zirveye oynuyor. 10 Şubat BNB fiyat analizine göre BNB Kasım ayında ayı piyasasının patlak verdiği ve düşüşe başlamadan önce bulunduğu noktaya geri geldi. Aslında bu nokta tüm kriptoparalar için önemli ve BNB bu noktaya ilk geri gelen coin BNB oldu. Yazımızda BNB fiyat analizini yapacak ve yukarı yönlü gidişatının devam edip etmeyeceğini tartışacağız.


En başarılı coinlerden BNB çok önemli bir noktada!

BNB bu hafta ilk 10 kripto para arasına girerek muhteşem bir hafta yaşadı. Hafta içi kaydedilen en büyük artış BNB de oldu. Messari den alınan veriler BNB’nin geçtiğimiz hafta %35.5 artış kaydettiğini gösteriyor ve bu artış BNB’yi kritik bir noktaya getirdi. Gelinen seviye Kasım ayındaki yıkımın başladığı nokta ve çok önemli bir nokta. İlginç olan bu noktaya ilk gelenin BNB olması. BNB fiyatı Kasım ayının diplerinden Aralık ayının düşük seviyelerine kadar Fibonacci direnci ile karşılaşıyordu.

Bu durumun üstesinden geldiğinden bu yana fiyat aniden 7,80 den 8,06 civarında bir kısa düzeltme yaşadığı Kasım ayındaki kırılmadan önceki noktaya çıkıverdi. Bu nokta fiyatın Kasım ayındaki konsolidasyon noktası .

Bu noktadan sonra fiyatın tersine dönme ihtimali kuvvetli. Bitcoin gibi zirve kriptoparalar piyasanın genel düşüş trendindeler. 6 saatlik BNB grafiği RSI’nın yükseklerin de yükseğini oluşturmak için hareket eden fiyata rağmen çift bir tepe oluşturduğunu gösteriyor. Bunun anlamı fiyat artsa bile alım baskısının devam ediyor olması. En başarılı coinlerden BNB ne kadar daha yükselecek dersiniz.

Kaynak

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0