Home Altcoin Bitcoin Ethereum rekabetinde bu kez Ethereum önde

Bitcoin Ethereum rekabetinde bu kez Ethereum önde

Bitcoin Ethereum rekabetinde bu kez Ethereum önde

0
“sportsbet”

Rising Blockchain dergisinin son sayısında, ilk 10 blockchain protokolünü sıraladı. Bu kez, Bitcoin Ethereum rekabetinde Ethereum blockchain açık ara önde.


Bitcoin Ethereum rekabetinde kazanan taraf Ethereum

Dergi yönetiminde yer alan editörler, 2019 yılında dünyayı daha fazla değiştireceğine inandıkları ilk 10 blockchain protokolünü sıraladı. Listenin başında EOS, Ethereum, Steem ve Bitshares yer aldı. Bitcoin ilk 10 protokün arasına giremedi.

Bakınız: Ünlü CEO’dan övgü: Ethereum, Augur ve MakerDAO bizim için kutsal üçlüdür

Derecelendirmelerde çok fazla ayrıntı bulunmuyor. EOS’u değerlendiren dergi, EOS platformun ‘tahkim mahkemesi’ konsepti adında işlemleri geri alma mekanizmasının bulunduğuna vurgu yapıyor. BitShares, Steem’den daha önce listelenmiş durumda. Halbuki Steem, iddialı çoğu platformun ardından tartışılmaksızın en çok isim barındıran platformdur.

Bakınız: New York Borsası: Bakkt, Bitcoin için tasarladığımız en değerli projemiz

Diğer taraftan 2018 yılı BitShares için oldukça çetin geçmiştir. USD paritesine karşı %95 değer kaybetmiştir. Tüm bu başarısızlıklarını göz önünde bulundurduğunda Bitshares’ın ilk 10 blockchain arasında olması gerçekten garip bir durum.

Bakınız: EOS’un başı yine dertte! Yatırımlarınızı güvence altına almaya çalışın!

Ethereum listeye ikinci olarak girdi. Bunu anlayışla karşılayabiliyoruz ancak EOS, BitShares ve Steem’in ortak bir yanı var. Bu üç projenin de arkasında Dan Limer var. Dergi, kasıtlı olarak bu başarısız projeleri öne çıkarmak için mali destek almış olabilir, bilemiyoruz..

Dan Limer şirketleri kurup ayrılmasıyla ünlüdür. İlk önce Steem’i kurdu, oradan ayrıldıktan sonra BitShares’i kurdu. Oradan da ayrılıp EOS’u kurdu.

Bu üç platformu da belirli bir yere taşıdı, ancak projeyi geliştirmekten ziyade hızlı şekilde kar etmeyi düşündüğünden dolayı, Dan Limer’in olduğu projelere karşı dikkatli olmanız konsunda uyarıyorum.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0