Home Bitcoin Bazı uzmanlar Bitcoin fiyat artışının süreceğini düşünüyor

Bazı uzmanlar Bitcoin fiyat artışının süreceğini düşünüyor

Bazı uzmanlar Bitcoin fiyat artışının süreceğini düşünüyor

0
“sportsbet”

Dün kripto piyasası için önemliydi.Haftalardır yaşanan kayıplar bir kaç saatte silindi.Bitcoin fiyat artışının devam edip etmeyeceği yönünde beklentiler neler?


Dünden sonra Bitcoin fiyat artışının devam edip etmeyeceği yönünde beklentiler neler?

Dün kripto piyasası için inanılmaz pozitif bir gündü çünkü bir çok kripto para birimi haftalardır devam eden kaybı sadece birkaç saat içinde silebildiler. Dünkü dalgalanmaya öncülük eden Litecoin oldu ve %30’luk bir artış göstererek piyasa değeri açısından dördüncü en değerli noktaya yükseldi.
Piyasalar şimdiye kadar elde ettikleri kazanımların neredeyse tamamını koruyabildiler. Bu yüzden analistler piyasanın önümüzdeki hafta yukarı yönlü ivmesini sürdürmesini bekliyor.

Kripto piyasa işlemleri son yükselişten sonra durağanlaştı

Bu makalenin yazımı sırasında, çoğu büyük kripto para birimi marjinal bir şekilde yukarı veya aşağı doğru işlem görüyordu. Ethereum ve XRP işlemlerinde sırasıyla% 0.2 ve% 1.4 düşüş kaydedilirken, Litecoin şu anki fiyatı olan 43.60 dolara % 1.7 yükselerek ulaştı.
Litecoin, dünkü kripto piyasasındaki dalgalanmanın lideriydi. Litecoin 33 dolardan 43 dolara fırladı ve bu seviyeden sadece çok az miktar azalma gösterdi.
NewsBTC’nin haberine göre analistlerin beklentisi LTC’nin 43 dolar civarında direnç göstereceği yönünde. Ve bu durum kripto para biriminin belirleyici bir şekilde üstünde durulmasının zor olduğu bir fiyat noktasında olduğunu kanıtladı.
Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Crypto Dog, takipçilerine Litecoin’ini 43 dolara sattığını ve herhangi bir yeni pozisyona girmeden önce gelişmesi için daha fazla fiyat hareketi beklediğini açıkladı.

“Fakat bu harekette hacim gerçekten yetersiz. Düşen bir takozun % 50 trend dışı fiyat hareketi, zaten istemek için çok fazla…Şu an için ben çok daha fazla fiyat hareketi aramıyorum. LTC’lerimi 43 dolardan satıyorum.”

 

Bugün Twitter’daki bir başka popüler kripto para birimi analisti – Mitoshi Kaku – son yükselişinin ardından LTC’nin kısa bir pozisyona girdiğini ve bu durumun boğa hareketine devam etmeden önce kripto para biriminin daha fazla düşmesi gerektiğini açıkladı.

Bitcoin fiyat artışının devam edeceği öngörüsü

Piyasalar bugün yükselişlerini yavaşlatsa da, analistler yakın gelecekte yükselişe devam etmelerini bekliyor.
İçgüdüsel olarak, Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti, önümüzdeki birkaç gün içinde her bir düşüşte Bitcoin, Ethereum ve Litecoin için agresif bir şekilde alım yapmaya başlayacağını ifade ediyor. Fakat bu satın almanın nispeten kısa bir süre içinde daha yüksek fiyatlarla satmak niyetiyle olacağını da ekliyor.
Piyasaların hafta sonu boyunca nasıl işlem gördükleri, yatırımcılara yükseliş eğiliminin devam edip etmeyeceği konusunda daha fazla fikir verecektir.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0