Home Altcoin Tron BitTorrent Airdrop etkinliğinde tekrar artış görür mü?

Tron BitTorrent Airdrop etkinliğinde tekrar artış görür mü?

Tron BitTorrent Airdrop etkinliğinde tekrar artış görür mü?

0
“sportsbet”

Tron BitTorrent Airdrop etkinliğinde tekrar artış görür mü? Bu haftasonu, kripto dünyası için hareketli geçecek gibi. Fiyatların yukarı yönlü çıkacağını düşünerek pozisyon almakta fayda var. Bizde Tron’a bir göz atalım dedik. TRX’de bir sonraki durak neresi?


Tron, BitTorrent Airdrop etkinliği tarafları nasıl etkiler?

 

Yaklaşan BitTorrent Airdrop etkinliği öncesi, Tron TRX cephesinde beklentiler artıyor. Etkinliğe sadece iki gün kaldı.

Tarih 11.02.2019’u gösterdiğinde etkinlik başlayacak ve Binance borsasında Tron’u bulunan herkesin hesabına, 1 TRX karşılığı 0.11 BTT yüklenecek. Bu miktar size az gelebilir fakat hiçte fena olmadığını belirtelim. Çünkü TRX’de ucuz bir koin. 1 Türk lirasıyla yaklaşık 7 adet TRX alınabiliyor. Yani 1 TL= 7 TRX+ 0.77 BTT

Öte yandan BTT’deki hareketlilik traderların iştahını kabartmaya devam ediyor. Yatırımcılar BTT sahibi olabilmek için, önümüzdeki iki gün içinde sermayelerini Tron tarafına kaydırabilirler.

TRX teknik analiz

Tron geçtiğimiz ayların en iyi performans gösteren altcoinlerden biri oldu. Tron geçtiğimiz ağustos ayında yaklaşık 0.00000262 BTC iken, geçen ay 0.00000861 BTC’ye kadar yükseldi. Yani BTC’ye karşı %228 oranında yükseliş kaydetti.

Tron, BitTorrent Airdrop

Tron TRX fiyatı şuan 0.00000725 BTC seviyelerinde dolaşıyor. Tron bu çizgisini korursa, pazartesi gerçekleşecek BTT Airdrop kampanyasında fiyatını 0.0000100 BTC’ye kadar çıkartması kuvvetle muhtemeldir.

Tron, BitTorrent Airdrop

Litecoin‘in %30 kazanç sağlamasının ardından, yeni kazanç kapısı arayan yatırımcıların göz ucuyla da olsa, TRON TRX’i izlemelerinin faydalı olacağını düşünüyoruz. Çünkü illa ki, Tron BitTorrent Airdrop etkinliğinden kazanç sağlayacaktır.

Sağlıcakla kalın.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0