Home Altcoin Altcoin Haber BitTorrent Airdrop tarihine 2 gün kala HitBtc de desteğini açıkladı

BitTorrent Airdrop tarihine 2 gün kala HitBtc de desteğini açıkladı

BitTorrent Airdrop tarihine 2 gün kala HitBtc de desteğini açıkladı

0
“sportsbet”

BitTorrent Vakfı, TRX sahiplerine ilk BitTorrent Tokens (BTT) airdrop’unu başlatmak üzere. Etkinlik 11 Şubat 2019’da gerçekleşecek.  BitTorent airdrop tarihine sadece 2 gün kala kripto para borsası HitBTC desteğini açıkladı.

BitTorent airdrop tarihine 2 gün kaldı

Tüm TRX sahipleri, Medium’daki resmi yazıya göre BTT airdrop için uygun olacak. BTT tokeninin ilk airdrop planı 11 Şubat’ta (2 gün içinde) gerçekleştirilecek. Kripto para toplamının % 1,1’i,  yani 10,890,000,000 BTT tahsis edilecek.

Ek olarak, bu etkinlikten sonraki bir yıl boyunca BTT Vakfı, toplam arzın yüzde 1,2’sine tekabül eden 11,880,000,000 BTT’yi  daha TRX sahiplerine sunacak.

Bu miktar, 2025’te yüzde 1,7’ye ulaşana kadar her yıl yüzde 0,1 oranında artacak.

Bununla birlikte, düzenli yıllık airdroplar arasında BitTorrent Vakfı, farklı çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler sırasında ek bir 99.990.000.000 BTT’yi daha airdrop etmeyi amaçlıyor. Miktar, dijital para biriminin toplam arzının yüzde 10’una tekabül ediyor.

Tron (TRX) 2 ay içinde % 150 kazandı: 28 Ocak BitTorrent ICO öncesi fiyat analizi

Resmi yazı da ayrıca, kullanıcıların airdrop’a hak kazanması için belirli sayıda bir TRX miktarı olmadığını da açıklıyor. Ancak, hesabınızdaki TRX miktarı ile orantılı olarak BTT kazanacaksınız.

HitBTC 11 Şubat’a destek duyurdu

Resmi bir yayında, kripto para borsası HitBTC, yaklaşan BitTorrent (BTT) airdroplarını destekleyeceğini açıkladı.

Yayın başına:

HitBTC, BitTorrent (BTT) alım satımını açacak ve yaklaşan BTT airdroplarını TRON (TRX) sahiplerine destekleyecektir. HitBTC hesaplarının TRX bakiyelerinin anlık görüntüsü, TRON blok zinciri 6.600.000 blok yüksekliğinde iken, tahminen 11 Şubat 2019’da [gece] saat 03:00’te gerçekleşecektir.

Yazı ayrıca, blok ödülleri ve koin yakma çevresinde dönen belirsizlik nedeniyle, yaklaşmakta olan BTT airdrop oranının, yaklaşık 1 TRX = 0.11 BTT olacağını belirtiyor.

Bakınız: Bittorent (BTT) uçuşa geçti: KuCoin listelenmesi yüzde 65 artışa sebep oldu

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0