Home Bitcoin Bitcoin bu hafta sonu 4000 doları görebilir mi?

Bitcoin bu hafta sonu 4000 doları görebilir mi?

Bitcoin bu hafta sonu 4000 doları görebilir mi?

0
“sportsbet”

Twitter’daki popüler kripto para yatırımcıları, ‘Bitcoin 3.600 $’ ın üzerine çıkarsa,  “Bitcoin bu hafta sonu 4000 Dolar ve daha ileriye koşabilir” dediler. 

Bitcoin bu hafta sonu 4000 Dolar’ı aşabilir

Bitcoin gerçekten de 3.600 $ ‘ı aştı, bu yüzden 4.000 $’ lık fiyat işaretine kadar doğrudan yelken açmalı.

Bir numaralı kripto para birimi, şu anki fiyatı olan 3.657 dolar olan % 7,4’lük bir işlem gerçekleştiriyor. Bu da birçok yatırımcının Twitter üzerinden yorumlarını ve tahminlerini paylaşmasını sağlıyor.

Twitter kullanıcısı Galaxy, 3.600 $ ‘ın üstünde bir kırılmanın, 4,000 Dolar ve daha yüksek bir seviyede koşuya neden olacağını ve bir aylık düşüş diliminin kırıldığının teyidi olacağını söyledi.

Twitter’daki bir diğer popüler kripto para birimi yatırımcısı DonAlt, hem ETH‘de hem de BTC‘de kâr ve risk  zamanının geldiğine dikkat çekerek takipçilerini uyardı.

Bununla birlikte, Bitcoin işlem yelpazesinin üstüne çıkmasına rağmen, bu dalgalanmanın şiddetinin 4,000 $’ın geldiğini düşündürttü.

Bakınız: Litecoin’deki yüzde 30 dalgalanma piyasaya 10 milyar Dolar kazandırdı

Twitter Ads info and privacy

Piyasayı hareketlendiren Bitcoin ETF onay söylentisi, kripto paraya yeni hamle kazandırabilir.  Hafta sonuna girerken, bu hamlenin 4.000 $ ‘a kadar çıkmasını sağlayacak yeterli satın al baskısı olup olmadığını göreceğiz.

Bakınız: SEC Delegesi: Bitcoin ETF’ye onay verilecek

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0