Home Kriptopara Haber Borsa Haber Beklenen Bitcoin girişimi Bakkt RCG’yi satın alarak yoluna devam ediyor

Beklenen Bitcoin girişimi Bakkt RCG’yi satın alarak yoluna devam ediyor

Beklenen Bitcoin girişimi Bakkt RCG’yi satın alarak yoluna devam ediyor

0
“sportsbet”

New York borsasının Bitcoin girişimi Bakkt RCG’yi satın alarak yoluna devam ediyor. Dün atılan bir twitte, Bakkt ekibi Rosenthal Collins Group (RCG)’u dahil etmek tüm hazırlıkların bitirildiğini belirtildi. 


Bitcoin girişimi Bakkt genişliyor

Bakkt, yeni ekip üyelerini RCG’den memnuniyetle karşıladı. Yeni ekip, Bakkt platformunda dijital varlıkların alımı, satımı, depolanması ve harcanması için kesintisiz şekilde gerçekleşmesi için altyapının oluşturulmasında görevlendirilecek. Bakkt’ın twitini aşağıda bulabilirsiniz.

Bakkt’ın Rosenthal Collins Group’u (RCG) devralması

Bakkt CEO’su Kelly Loeffler, yatırımcıları ve kripto topluluğunu 14 Ocak’ta RCG’yi satın aldıkları hakkında bilgilendirdi. RCG, bağımsız bir vadeli işlemler şirketiydi ve neredeyse bir asrı kapsayan bir üne sahipti. RCG, Aralık ayında tüm müşteri hesaplarını Marex Spectron’a sattığını açıkladığında Bakkt, RCG’yi bünyesine dahil etmek için fırsat buldu.

Bakınız: New York Borsası: Bakkt, Bitcoin için tasarladığımız en değerli projemiz

Yeni Pozisyonlar

Bloğa göre, Bakkt iki yeni yöneticiyi ekibine dahil etti.

Erik Haas, ICE (Intercontinental Exchange)’de dokuz yıl boyunca regulasyon departmanında çalıştı. Hass, Bakkt borsasında yeni görevi Uyum Müdürü olarak çalışacak. Bir diğer isim, Rachel Ford. Ford, Bakkt borsasında Stratejik Operasyon Müdürü olarak atandı.

Bakkt borsası piyasayada oyun değiştirici olmak için her türlü hazırlığı yaptığını görüyoruz. Beklediğimiz kurumsal firmları bünyesine dahil etmesini ümit ediyoruz..

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0