Home Altcoin TradingView uzmanlarından 2019 EOS fiyat tahmini, EOS 6 Doları ne zaman görebilir?

TradingView uzmanlarından 2019 EOS fiyat tahmini, EOS 6 Doları ne zaman görebilir?

TradingView uzmanlarından 2019 EOS fiyat tahmini, EOS 6 Doları ne zaman görebilir?

0
“sportsbet”

TradingView uzmanları, 2019 EOS fiyat tahmini yaparken uyarıyor; EOS’un dip noktayı görmesi şart. Peki EOS ne zaman satın alınmalı ve hangi değerden alınmalı. Bu makalede bu soruların cevaplarını alacaksınız.


2019 EOS fiyat tahmini ve alım için uygun koşullar

 

EOS kripto paralar arasında en popüler olanlardan bir tanesi, bunu şüphesiz ICO dönemindeki başarısına borçlu. Dile kolay ICO o kadar çok ilgi gördü ki toplamda 4 milyar dolarlık değere ulaştı. Ünlü EOS destekçileri bu para hakkında her ne kadar abartılı tahminlerde bulunsalarda TradingView’in yatırım uzmanları ve analistlerinin kendilerine göre farklı hesapları var.

ForecastCity: EOS’da Yükseliş eğilimi başlıyor

 

Bu tahmin 47 olan RSI endeksine ve 21 günlük fiyat geçmişine dinamik  bir direnç gösterdiğini temel alıyor. ForecastCity yükselişten emin. Bununla birlikte EOS, 2.2 ve 1.55 Dolardan destek alımı görebilir. Bu nedenle kısa vadeli iyi bir kazanç bırakabilir.

 

Peki hangi şartlarda EOS satın alınmalı?

Pazar girin

Piyasaya girmeyin

Fiyat ‘Buy Zone’a girdiğinde, örneğin “Bullish Engulfing”, “Hammer” veya “Valley” gibi ters desenleri oluşturmaya başladığında

Fiyat ‘Buy Zone’ da geçerli, ancak ters desen olduğunda

 

Bu tahmine göre, EOS’un fiyatı kısa zamanda 4.35 $ ‘a yükselebilir ve ardından 6 $’ a veya daha yüksek seviyelere yükselebilir.

Bionicol: EOS bir koparmaya hazırlanıyor

Bionicol, 2018 sonundan beri EOS izlemeye başlayan bu kullanıcı, Fibonacci ve fiyat seviyeleri yerine mesafeye dayalı bir analiz uygulamaktadır. Son zamanlarda, EOS da yükseliş darbeleri gelmeye başladı görüşünde.

Bionicol’un iddasına göre EOS dibi görmeli ve %80 oranında değer kaybetmeli 1 Mart’a 1.22 dolarla girmeli

Bu dibe ulaştıktan sonra, EOS yükselmeye başlayabilir. Bionicol iddiasını dört gerçeğe dayandırıyor:

1-Kanal direnci ATH’yi (en düşük seviye) görmeli
2-Baz ATL’den başlar.
3-Log-grafikte Cypher benzeri oluşum, XA’nın = 1.2 geri çekilmesiyle şifrenin pivot noktası ile
4-Orta kanal desteği / direnci. şartlarını yerine getirmelidir.

Böylece, EOS 1,20’ye gerilerse ve ileri doğru bir hareket yapmaya başlarsa, 45 gün % 500’lük bir kazanç elde edebiliriz!

Coinlife:  EOS’u daha ucuza alabileceğiz

Coinlife’a göre, EOS’a göz kulak olmalıyız. Mart-Mayıs aylarında destek bölgesine gidip 0.8-1.2 $ ‘a düşmesi bekleniyor. Bu dönem, birikme zamanı olacak. Bu nedenle, muhtemelen, bir süre beklemeli ve bahar aylarında EOS satın almalıyız. EOS’un 2019 yazında değer kazanmaya başlaması ihtimali var .

 

TradingView’daki EOS analistlerinin büyük çoğunluğunun EOS’un en en dip seviye ulaşmadığı konusunda hemfikir olduğunu görüyoruz. Mutabık kaldıkları seviye ise 1.2 ile 1.5 dolar arasında bir fiyata ulaşması. Yapılması gereken şey ise doğru zaman için beklemek, tek kötü haber bu. Bu yüzden birkaç ay beklemek ve Buy Zone’a yatırım yapmak çok akıllıca bir karar olabilir. 2019 EOS fiyat tahmini ilginizi çekiyorsa bekleyin ve izlemeye alın. Doğru zamanın geldiğine inanıyorsanız değerlendirin.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0