Home Bitcoin SEC’den sızan bilgiler Bitcoin Fiyatı üzerinde roket etkisi yaptı

SEC’den sızan bilgiler Bitcoin Fiyatı üzerinde roket etkisi yaptı

SEC’den sızan bilgiler Bitcoin Fiyatı üzerinde roket etkisi yaptı

0
“sportsbet”

SEC’den sızdırlan bilgiler Bitcoin fiyatı üzerinde pump etkisi yaptı ve fiyat bir kaç saat içinde Binance verilerine göre 3.393 dolardan 3700 doların üzerine çıktı. Söylentiye göre SEC’in Bitcoin ETF’sini onaylaması çok uzun sürmeyecek.


Bitcoin fiyatı SEC’in iki dudağı arasında

 

Sızdırlan haber doğru ise Bitcoin ETF’si, ana akım yatırımcıların piyasaya akmasına neden olacaktır ki, yatırımcıların beklediği karar da bu yönde.

Athena Blockchain CEO’su tarafından bazı yorumlar tweetlendi, SEC’in demokrat kanat komisyon üyesi Robert J. Jackson Jr. ile yapılan ropörtajı yorumlamıştı sosyal medya paylaşımlarında.

“Sonunda, belirlediğimiz standartları yerine getircek bir girişim görecek miyiz? Sanırım bunu er yada geç bir girişim sağlayacak”

Bu açıklama piyasalarda bomba etkisi yaptı ve Bitcoin tırmanışa geçti. Bu karar sadece BTC üzerinde değil diğer kripto paralarında çıkış yapmasına neden oldu.

Makale hazırlanırken CoinMarketCap verilerine göre kripto para piyasalarının toplam değeri 121 milyar dolara çıktı. Perşembe günü 111 milyar dolarlık market hacmi düşünüldüğünde kayda değer bir rakamın piyasaya girdiğini söyleyebiliriz.

Ethereum piyasaya giren sıcak paradan nasibini aldı ve 119 dolardan işlem görüyor. Halihazırda BTC 3675 dolardan işlem görüyor. Litecoin Vakfının çok önemli görüşmeler yaptığı haberleri üzerine LTC fiyatı 33 dolardan 43 dolara tırmandı. ESO ise uzun süren suskunluğunu %16 artışla bozdu. Cardano’da artış oranı yaklaşık olarak %11 olarak kaydedildi. Günün belkide en güzel gelişmesi ise BTC’nin 4000 doların üzerine atması olacak.

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0