Home Altcoin 2019’a damgasını vurabilecek 3 kriptopara: Tron, BNB ve BitTorrent

2019’a damgasını vurabilecek 3 kriptopara: Tron, BNB ve BitTorrent

2019’a damgasını vurabilecek 3 kriptopara: Tron, BNB ve BitTorrent

0
“sportsbet”

Tron, BNB ve BitTorrent bu üçü şu an için en iyi momentuma sahip 3 kripto para görünümünde. İşler yolunda giderse mevcut olumlu görüntülerini tüm yıla yayabilirler.


Tron, BNB ve BitTorrent

Tron

Bu üç kripto paranın merkezinde Tron bulunuyor. BitTorrent’in olası başarısında puanlar zaten Tron’un hanesine yazılacak. Geçtiğimiz yaz aylarında Bittorent programını satın alarak interneti bağımsızlaştırma hedefleri doğrultusunda önemli bir adım attılar.

Bulunduğumuz açıdan Tron’un geleceği çok parlak görünüyor. Saniyede yapılan işlem sayısı olarak rakibi Ethereum’a fark atan ve en popüler dApps listesine ağırlığını koyan Tron 2019 yılına hızlı bir giriş yaptı. Hele ki 11 Şubat’ta yapılacak BTT AirDrop’unun TRX fiyatına olumlu yansıması bekleniyor.

İlgili: BitTorrent (BTT) 11 Şubat tarihli airdrop’a hazırlanıyor

BitTorrent

İlk Para Teklifi (ICO), bir kripto para birimi projesinin dijital varlıklarını halkın onayına sunmak ve satmak için önceden belirlenen zamanda yapılır. BTT token satışı da Ocak ayı sonlarında gerçekleştirildi. Belki de tarihin en kısa süren ICO’larından biriydi. 59 milyon token 15 dakika içerisinde tamamen satıldı. Bu güçlü hamleyi gerçekleştiren 3 tarafı simgeleyen 3 kripto para da kârlı çıktı: Tron, BNB ve BitTorrent

BitTorrent merkeziyetsiz paylaşım P2P mühendisliğinde yıllarca biriken tecrübesini kripto para sektörüne aktarma telaşında. 2019 ikinci çeyreğinde aktive edilecek BitTorrent Speed sayesinde Dünya çapında 250 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Bu doğrultuda atılacak her adım BTT’yi 2019’un en gözde coinleri arasına sokabilir.

İlgili: Bittorent (BTT) nedir?

Binance Coin

Binance borsasının kendi kripto parası olan BNB token, artan işlem hacmi dalgasından en iyi şekilde faydalandı. Uzun süreden sonra değeri 8 doların üzerine çıkan BNB en büyük kripto paralar listesinde ilk 10’a girmeyi başardı.

Son dönemlerde strataejik ortaklık kurduklarına şahit olduğumuz Binance ve Tron, BitTorrent token satışını beraber organize ederek projenin arkasında olduklarını bir kez daha duyurmuş oldular. BTT tokeninin bu kadar geniş kitlelerce kabul görmesinde Binance’ın payı büyük. 11 Şubat’ta tertiplenecek airdrop sırasında hem BNB’nin hem de TRX işlem paritelerine büyük artış bekleniyor.

2019 Tron, BNB ve BitTorrent üçlüsünün yılı mı?

2018 yılını ayılar işgal etmişti. Lakin 2019 yılı sinirli boğaların karşı saldırısına sahne olabilir. Farklı kripto projeleri fırsatları değerlendirmek için vites yükseltmiş durumda. Tron, BNB ve BitTorrent gibi futuristik projeler daha şimdiden yerlerini sağlamlaştırmış ve boğaların gelişini gözlüyorlar.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0