Home Altcoin En çok kazandıran 2 kripto para geri mi dönüyor?

En çok kazandıran 2 kripto para geri mi dönüyor?

En çok kazandıran 2 kripto para geri mi dönüyor?

0
“sportsbet”

Ticaret söz konusu olduğunda, kar elde etmek en değerli şeydir. İster kısa vadeli ister uzun vadeli bir yatırım olsun, ister büyük ister az miktarda olsun, amaç her zaman kar etmek olmuştur. Yeni yılda çok kazandıran 2 kripto para Dash ve BSV geri dönüyor.

Çok kazandıran 2 kripto para geri geliyor

2018 genel kripto para piyasası, token ve koinlerin birçok engelle karşı karşıya kalması nedeniyle pek umut verici değildi.

En çok umut vaat eden token’lerden bazıları bile yoğun kayıplar yaşadığı için yatırımcıların kar elde etmeleri zorlaştı. Ancak, bu token’lerin çoğu etkileyici bir şekilde geri döndüğü için, yeni yıl çok daha fazla yeşil ışık ve daha az kırmızı ışık yakıyor. Bu token’ler istikrar oluşturmaya devam ettikçe, bir Boğa koşusunun daha erken bir zamanda ortaya çıkması muhtemeldir.

Bakınız: Ethereum, Bitcoin, Litecoin veya Ripple: 100 dolarla en çok kazandıracak kripto para yatırımı hangisidir?

DASH

Daha önce Darkcoin olarak bilinen bu koinin ticaret tarihi, adım adım bir büyüme süreci gösteriyor. 0,21 ABD Dolardan 1000 ABD Dolarına kadar çıkan Dash, uzun vadeli bir Boğa çıkışı için hazır. Dash, yeterli momentum oluşturma kabiliyeti açısından uzun süredir oyunda. Dash, Kasım 2018’de görülen 100 $ işaretine yavaş ama istikrarlı bir şekilde geri gidiyor. Buna rağmen, Dash 60 $ sınırına kadar indi. Ocak ayında Dash, 60 Dolar’a düşmeden önce 80 ile 90 $ arası işlem görüyordu. Dash, basın zamanında 66.92 $ ‘dan işlem görürken istikrarlı bir şekilde 100 $’ lık bir fiyata ulaşmaya çalışıyor.

Bakınız: 2019’da Litecoin Monero ve DASH’ın alanına girebilir

BSV

BSV 60 $ işaretini kırdı, yazının basımı sırasında 62,96 Dolar’dan işlem görüyordu. BSV, kurulduğu günden bu yana en uzun süre koşanlardan biri oldu. Koinin sadece  4 aylık olduğunu dikkate aldığımızda durum daha da ilginçleşiyor. 88 $ ‘lık işlem fiyatıyla açılan BSV, 14 Kasım 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 243.78 Dolar’ı vurdu. Fiyat ve hacimde istikrarı sürdürmeye devam etti. Birçok kripto para, ilk birkaç ay içinde boğulurken, BSV kendini ticarete değer bir kripto para olarak göstermeye devam etti.

Bakınız: eToro Borsasından Bitcoin SV yatırımcısına kötü haber

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0