Home Altcoin Bankalar Ripple XRP’i kullanmaya başladığında ilk hedef 20 dolar!

Bankalar Ripple XRP’i kullanmaya başladığında ilk hedef 20 dolar!

Bankalar Ripple XRP’i kullanmaya başladığında ilk hedef 20 dolar!

0
“sportsbet”

Bankalar Ripple XRP’i kullanmaya başladıklarında, ilk hedef 20 dolar!!! Ripple’ın bankacılık sistemine ne gidi getirileri olabilir? Haberimizin detaylarına geçelim.


Bankalar Ripple XRP’i kullanmaya başlarsa XRP uçuşa geçer

 

İnvestinghaven Analistleri, Ripple’ın 2019’da 20 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorlar.Hadi bunu biraz açalım.

Yapılan araştırmalara göre dünya çapında her yıl, döviz bozdurma işlemlerine yani komisyon işlerine 30 milyar dolar harcanmaktadır. Ancak Ripple’ı sisteme entegre ettiğimizde, bizlere 16.5 milyar dolarlık bir tasarruf sağlıyor. Bu da neredeyse %55 lik bir tasarruf demek. Ripple’ın bu düşük maliyet oranları, Ripple blok zincirini bankacılık sistemi için oldukça arzulanan bir teknoloji haline getiriyor.

Ayrıca, Ripple Labs, insanların XRP’lerini kullanıp blockchain üzerinden ticari mal satmalarına izin veren Xpring uygulamasını yakında hayata geçirmeyi planlıyor. Bu nedenlerden dolayı bu teoriyi ortaya atan analistler, Ripple’ın kripto alanında lider olabileceğini düşünüyorlar.

ripple (xrp)'i bankalar

Durun acele etmeyin

Ripple XRP’i bankalar kullanmaya başlayınca ilk hedef 20 dolar diyenlerin karşısında bir başka grup daha var. Bu grup da Ripple’ın 2019 yılında yeni ortaklıklarla şaha kalkacağını düşünüyor. Ancak Ripple için hedefi 8-10 dolar bandında koyuyorlar.

Bizce de ikinci grubun söyledikleri ilk gruba göre akla daha makul geliyor. Şöyle düşünün şuan dolaşımda 41 milyardan fazla XRP var. Bunların her birinin 20 dolar olacağını düşünürsek, ortaya 820 milyar dolarlık büyük bir miktar çıkıyor. Ancak hali hazırda kripto para sektörünün hacmi 113 milyar dolar. Bu şartlarda Ripple’ın 20 dolar olabileceğini düşünmek insana baya ütopik geliyor. Ancak bizler kripto dünyasının insanlarıyız ve kripto dünyasında imkansız diye bir şeyin olmayacağını çok iyi biliyoruz 😊

Kaynak için bknz.

 

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0