Home Altcoin Cardano (ADA) sıradaki Bitcoin olabilir mi?

Cardano (ADA) sıradaki Bitcoin olabilir mi?

Cardano (ADA) sıradaki Bitcoin olabilir mi?

0
“sportsbet”

Kripto piyasasında çoğu yatırımcının bir sonraki Bitcoin’i aradığı bir gerçektir. Cardano (ADA) sıradaki Bitcoin olabilecek potansiye sahip kripto paralardan biridir.


Cardano (ADA) sıradaki Bitcoin mi?

2018 yılı kripto para birimleri için oldukça çetin geçse de, yatırımcıların 2019 ile ilgili beklentileri oldukça yüksek.

Bakınız: Proof of stake ataklarına karşı en sağlam kripto para Cardano

Bitcoin ETF ile ilgili beklenen haber gelmeyince, piyasa bu habere karşı çok da tepki göstermedi. Bunun başlıca 2 nedeni olduğunu düşünüyoruz.

1- Piyasa artık olumsuz haberlerden etkilenecek yükseklikte değil.

2- Bitcoin artık bu olumsuz haberlere duyarsızlaşmış olabilir.

Piyasada potansiyeline göre uzun zamandır ihmal edilen kripto paralar var. Bunların başında Cardano var. Cardano uzun zamandır ADA tokenin geliştirilmesi için uğraş vermekte, ve şimdiye dek bir sürü işbirliği anlaşması yaptı. 2019’da anlaşmaların artarak devam edeceği bekleniyor.

Bakınız: Kripto boğa koşusunun sürpriz oyuncusu Cardano (ADA) olabilir

Örneğin, yaklaşan Shelley sürümünün yılın ilk çeyreğinde yetiştirilmesi bekleniyor. Sheeley sürümü Cardano (ADA) tokenini daha merkezsiz hale getirecek. Bu da SEC kripto paralar ile kararını vermeden Cardano’nun elini güçlendirecek. Şüphesiz merkeziyetsizlik daha da önem kazanınca ilk 10 sıralamasında çok ciddi değişiklikler olacaktır.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0