Home Altcoin Cardano fiyatı uzun ve orta dönem görüntüsü

Cardano fiyatı uzun ve orta dönem görüntüsü

Cardano fiyatı uzun ve orta dönem görüntüsü

0
“sportsbet”

Ayıların Cardano’yu aşağı doğru itmek için daha fazla baskı elde etmesi durumunda, Cardano fiyatı, önceki ayın en düşük seviyesi olan 0,030 dolardan destek bulabilir. Ancak, düşüş momentumunun düşmesi trend yönünün değişmesine neden olabilir. Cardano fiyatı uzun ve orta vadeli teknik analizi.

Önemli Başlıklar:

  • Cardano konsolidasyon modundan çıktı;
  • Ayılar Boğalara üstün geldi;
  • Ayı eğilimi devam edebilir.

Cardano fiyatı uzun vadeli eğilimi: Düşüyor

Arz Bölgeleri: 0.042 $, 0.050 $, 0.058 $
Talep Bölgesi: 0.030 $, 0.021 $, 0.011 $

ADA / USD, uzun vadeli görünümde düşüş eğilimi gösteriyor. Ayılar, 0.050 dolarlık arz bölgesini savundular ve koin neredeyse iki haftadır bulunduğu aralıktan ayrıldı. Ayılar, geçtiğimiz hafta, önceki talep bölgesi olan 0.042 doları kırmak için yeterince ivme kazandı.

Bakınız: Teknik analiz: Ethereum ya 135 dolar üstüne çıkar ya da Ayılar piyasayı 115 doların altına çeker

ADA fiyatı 0,030 $ fiyat seviyesine geriledi; Cardano fiyatı şu anda nüfuz etmesi için daha yüksek momentum gerektirebilecek bir başka önemli talep bölgesine yöneliyor. Ayılar  halen Cardano pazarını kontrol ediyor.

İki dinamik direnç ve destek (21 günlük EMA ve 50 Günlük EMA), EMA’nın eğilimi takip etmesi için düşüş eğiliminin bir işareti olarak, ADA fiyatının üzerinde. Göreceli Güç Endeksi, 40 seviyesinde ve güneye işaret eden sinyal çizgisi, yüksek düşüş eğiliminin devam etme olasılığını gösteriyor.

Ayıların koini aşağı doğru itmek için daha fazla baskı elde etmesi veya daha fazla baskı kazanması durumunda, Cardano fiyatı önceki ayın en düşük seviyesi olan 0,030 $ seviyesindeki desteği bulabilir. Ancak,  düşüş momentumunun düşmesi trend yönünün değişmesine neden olabilir.

Bakınız: Proof of stake ataklarına karşı en sağlam kripto para Cardano

ADA / USD fiyatı orta vadeli trendi: Değişiyor

Orta vadeli görünümde, ADA / USD düşüş eğiliminde. Ayılar geçen hafta boğalar karşısında üstün geldiler. Hem ayılar hem de boğalar koinin 26 Ocak’tan önce toplanmasını sağlayamadılar. 26 Ocak’ta oluşan “iç çubuk” mumu yükseliş modeli, Ayıların piyasayı yönlendirmek için daha fazla ivme kazandığının bir göstergesi.

Bakınız: Cardano Kurucusu: Bitcoin 2017 zirvesini yakalaması 10 yılı bulur

Piyasa 0.042 $ fiyat seviyesi aşağı yönlü kırıldı ve Cardano fiyatı 0.030 $ ‘a geriledi, ancak iki dinamik destek ve dirence doğru çekilmeden önceki seviyeye ulaşamadı.

ADA fiyatı 21 günlük EMA ve 50 günlük EMA’nın altında işlem görüyor. Göreceli Güç Endeksi endeksi 14, alım sinyalini belirten sinyal çizgileriyle yukarı yönde 40 seviyesinde.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0