Home Altcoin Avrupa’nın en büyük basım şirketi Axel Springer Stellar (XLM) kabul edeceğini duyurdu

Avrupa’nın en büyük basım şirketi Axel Springer Stellar (XLM) kabul edeceğini duyurdu

Avrupa’nın en büyük basım şirketi Axel Springer Stellar (XLM) kabul edeceğini duyurdu

0
“sportsbet”

Axel Springer Stellar (XLM) kabul edecek. Euro, dolar ve diğer paralar için Stellar blockchain üzerinde ödeme işleme çözümleri sunan Alman şirketi SatoshiPay, Axel Springer ile entegre olduklarını duyurdu. Axel Springer Avrupa’daki en büyük birkaç gazete ve derginin sahibi.


Muhafazakar, entelektüel amiral gemisi Die Welt’den Bild tabloidine kadar Avrupa’da dolaşımda olan yayına sahiplik yapıyor. Axel Springer global medya ekosistemi içinde sayılan 73 yaşındaki etkin bir güç.

Axel Springer Stellar (XLM) kabulü memnuniyetle karşılanıyor

15,000 çalışanı, 2017’de 378€ milyon karla birlikte 3,568€ milyonluk geliri mevcut. Son gelişmelerden olan kripto parayı ödemelerde kullanma ihtimali yeni kullanım alanları arayışındaki kripto dünyasına neşe getirecek. Özellikle de Axel Springer’in gelirinin %60’ının dijital medyadan geldiği hesaba katılınca. Böylece kripto para kullanımı ile bu iş alanı aracılarsan kurtulma imkanına sahip olacak. Axel Springer’in kıdamli başkan yardımcısı yeni uyarlamaya olan güvenini çu sözlerle açıklıyor:

“Blockchain ödemeleri işlem maliyetlerini anlamlı ölçüde azaltabilir ve böylece içerik için yeni para kazanma sistemleri mümkün olabilir. SatoshiPay bize blockchain teknolojisini hemen kullanmamız ve müşterilerimize sunmamız için anahtar teslim bir çözüm sunuyor.”

Stellar hodlerleri özellikle SatoshiPay’ın yaptığıı duyurudan memnuniyet duyuyorlar. Ödeme işlemcisinin Axel Springer ile uzun süreli bir ilişkisi var. İkisi de 2015’te ‘Plug and Play startup’ programının parçasıydı. İş birliği Twitter’den de duyuruldu.

Şu an SatoshiPay yalnız Stellar blockchain yönetiyor gibi görünse de avantajlarını API tipi standardize programlama arayüzlerine transfer etmek için diğer blockchainleri de adapte etmeyi planlıyor.

SatoshiPay’in basın açıklaması Axel Springer’in farklı medya ürünleri için Stellar ile ödemeyi ne zaman mümkün kılacağını belirtmiyor. Bu güzel haber ile ilgili gelişmeleri takip ederek sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Twitter dünyası bu entegrasyona çoğunlukla pozitif tepki verdi. Buna Weiss Ratings de dahil.

 

 

 

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0