Home Altcoin Stellar 15 ayın en düşüğünde – XLM’i bu kadar düşüren neydi?

Stellar 15 ayın en düşüğünde – XLM’i bu kadar düşüren neydi?

Stellar 15 ayın en düşüğünde – XLM’i bu kadar düşüren neydi?

0
“sportsbet”

Stellar son zamanlarda derin acılar yaşıyor. Gözde para birimi Stelar 15 ayın en düşük seviyesi üzerinden işlem görmekte.


Stellar 15 ayın en düşüğünde- alım fırsatı?

Bir kaç ay önce 5. sırada yer alan XLM şimdi Litecoin, Tron ve Tether‘ın arkasından 9. sırada yer alıyor. Haberi yazım anı itibariyle %5,52 artış yaşayarak Tron ile arayı giderek kapatıyor.

Bakınız: Gözler IBM-Stellar işbirliği üzerinde

AHT’sinden bu yana XLM tokeni %90 değer kaybetti. Haberin yazım anı itibariyle değeri $0.086 üzerinden işlem görüyor. Geçtiğimiz saatlerde $0.083 seviyesini gördü. Bu seviye XLM tokeni için son 15 ayın en düşük seviyesi olarak not düşüldü.

XLM’i bu kadar düşüren neydi?

Stellar ekibi, XLM’nin gelişimiyle ilgileniyor. Ekibin günlük fiyatları çok kendine dert ettiğini düşünmüyorum. Ekibin gelimişimi sürdürebilmesi adına borsaya gönderdiği yüklü miktarda XLM tokeni haberinin piyasaya düşmesi Stellar fiyatlarında hızla düşüşe sebep oldu. Şu an başka sebep görünmüyor. Bunu da o dakika size haber verdik zaten Söylentiler Stellar (XLM) fiyatının belini büktü

Bakınız: XLM daralan üçgen içerisinde yol alıyor- Stellar fiyatı için sırada ne var?

Borsaya gönderilen yüklü miktarda fonlar varlık fiyatına satış baskısı oluşturacağından dolayı, yatırımcılar arasında panik oluştuyor. Bu yüzden yatırımcılar varlıklarını bir an önce elinden çıkarma girişimde bulunuyor.

Bakınız: Grayscale Stellar Lumens Yatırım Fonu hayata geçirildi

Bir taraftan XLM fiyatlarında düşüş meydana gelirken, diğer taraftan Stellar için gelişmeler devam ediyor. Bu ayın başlarında Grayscale Investments, platformunda Stellar’ı destekleyeceğini duyurdu. Stellar Lumens, Grayscale’in desteklediği 9. kripto para. Geçen ay, 100’ün üzerinde borsada ağı olan Alphapoint, Stellar’ı destekleyeceğini belirtti.

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0