Home Ethereum Ethereum (ETH) fiyat grafiği yol ayrımına yaklaşıyor

Ethereum (ETH) fiyat grafiği yol ayrımına yaklaşıyor

Ethereum (ETH) fiyat grafiği yol ayrımına yaklaşıyor

0
“sportsbet”

Ethereum (ETH) fiyat grafiği hızla yol ayrımına yaklaşıyor. Ethereum Çin yeni yılından hemen önce -yaklaşık 4 hafta öncesine tekamul ediyor- hem BTC hem de USD karşısında hızla çakıldı. 


Ethereum (ETH) fiyat grafiği yol ayrımında

Günlük ETH/USD paritesi, geçen yıldan beri dolara karşı kan kaybettiğini gösteriyor. ETH fiyatı bu aralıkta işlem görme ihtimali kalmadı. Hızla bir yol ayrımına doğru gidiyor. Ya bu badireden çıkıp yoluna devam edecek ya da tekrar 84 dolar seviyesini test edecek.. Grafiği incelerseniz yatay hareket etmesi zor görünüyor ama imkansız değil..

Büyük olasılıkla bu fiyatlardan tekrar kısa bir boğa koşusu görebiliriz. Ancak eğer fiyat yükseliş momentumunu sürdürebilecek bir potansiyel taşıdığını görürlerse, büyük piyasa yapıcıların bunu yapacağını düşünüyorum.

Bakınız: Dikkat!!! Ethereum grafiğinde doji sabah yıldızı göründü

Eğer alıcılar ETH fiyatların normal bir seyir izlemesine müdahalede bulunmazlarsa, balinalar ya da piyasa yapıcılar düşüşü hızlandırabilir.

Piyasalarda hassasiyet fiyattan dah hızlı hareket etmektedir. Düşünün Ethereum fiyatı 1,400 dolardan 500 dolara bir kaç hafta içerisinde düştü. O tarihte piyasada acayip bir düşüş dalgası hakimdi. Şu an bu dalga henüz kırılmadı.

Öte yandan, Ethereum fiyatı pump görse bir gecede 700 dolara çıksa, böyle durumda herkes elindeki hemen satmak isteyip kara geçmek isteyecektir. Çünkü herkes şu an Ethereum fiyatının 700 doları hakketmediğini düşünüyor.

Ancak, piyasaya tekrar yükseliş dalgası hakim olduğunda Ethereum 700 doları görse bile bir çoğunuz stmak istemeyebilir. Çünkü beklenti en az eski yeri 1,400 dolar olacaktır.

Bakınız: Ethereum 2.0 yükseltmesiyle 1000 kat daha güçlü!

Ethereum fiyatı tekrar 1,400 dolar olur mu? Neden olmasın! Hepsi zaten oyunda olup kenarda bekleyen oyuncuların tekrar oyuna girmesine bakıyor.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0