Home Altcoin Kripto boğa koşusunun sürpriz oyuncusu Cardano (ADA) olabilir

Kripto boğa koşusunun sürpriz oyuncusu Cardano (ADA) olabilir

Kripto boğa koşusunun sürpriz oyuncusu Cardano (ADA) olabilir

0
“sportsbet”

Kripto para piyasalarının hareketlenmeye başladığı bu saatlerde, kripto boğa koşusunun sürpriz oyuncusu olabilecek Cardano’yu (ADA) mercek altına aldık. İşte haberin detaylar.


Kripto boğa koşusunun sürpriz oyuncusu Cardano (ADA) olabilir mi?

 

2018 yılı kripto paralar için çok kötü geçti. Bunun aslında pek çok nedeni var. Bunlardan en önemlisi, yasa koyucular tarafından çıkartılması beklenen, ancak bir türlü çıkartılmayan kripto paralar hakkındaki yasal düzenlemelerdir. Fakat bu kötü gidişat, 2019’da tersine dönebilir.

İşlerin tersine dönmesi halinde, Cardano (ADA)’nın sürpriz bir şekilde, kripto boğa koşusunun önderlerinden biri haline gelebileceğini düşünüyoruz. Bunun için sebeplerimiz var.

Bir kere Cardano’nun temeli çok sağlam. Çünkü kurucusu çok tecrübeli bir yazılımcı. Bildiğiniz gibi Ethereum’un kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson, bir süre sonra Ethereum ekibinden ayrıldı ve kendi kripto parasını üretmeye karar verdi. Ortaya çıkan ürün ise Cardano

Cardano’nun gelişimi devam ediyor. Cardano topluluğundan yapılan açıklamaya göre, 2019’un ilk çeyreğinde Cardano Shelley sürümü yayımlanacak. Bu güncellemeden sonra Cardano’ya olan talebin daha da artacağını düşünüyoruz.

İlgili Cardano haberi: 2019’da Hodl edilmesi gereken üç kripto para. Bknz.

Yukarıdaki bilgiye ek olarak Cardano’nun yakın zamanda daha fazla borsada listeleneceği duyumlarını alıyoruz. Örneğin son olarak Xrpnewsonline tarafından haberi yapılan ve Cardano’nun yakın zamanda dünyanın en prestijli kripto para borsası olan Coinbase’de listeleneceği yönündeki söylenti, Cardano meraklılarını şimdiden havaya sokmuş gibi.

Tabi zamanın ne getireceği bilinmez ama eğer kripto paralara yatırım yapıyorsanız veya yapmayı düşünüyorsanız Cardano (ADA)’ya bir göz atmanız faydanıza olabilir.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0