Home Altcoin Ethereum 100 doların üstünde tutunmaya çalışıyor

Ethereum 100 doların üstünde tutunmaya çalışıyor

Ethereum 100 doların üstünde tutunmaya çalışıyor

0
“sportsbet”

Ethereum 100 doların üstünde kalma mücadelesi veriyor. Tüm gözler Ethereum’un üzerinde. Çünkü 100$ sınırının altını gittikçe daha güçlü bir şekilde zorluyor. Bu arada Bitcoin 3,400$ eşiğini kısa bir süreliğine geçti. Pek çok hesap Bitcoin’in hem fiziksel hem de market belirteci olan 3,000$ sınırını test etme üzerine çalıştığını düşünüyor.


Bakalım Ethereum 100 doların üstünde kalmayı başarabilecek mi?

Bitcoin muhtemelen 3,000$’ı test edecek

Gittikçe daha dondurucu olan bu kış günlerindeki boğalardan biriyseniz kötü haberim var: Bitcoin fiyatı 3 günlük grafikte bir parça cehennemi düşündürüyor.

bitcoin price

Bitcoin fiyatı son 3 günde 200$’dan fazla düştü. Ortalama kullanıcılar ve tüccarlar bu tür bir farkı hissedeceklerdir. Boğa koşusunun her hangi bir formunda momentum ölüyor gibi görünüyor. Geçen 1.5 günde gördüğümüz yeniden canlanmalar ancak, ufukta daha ucuz fiyatların olabileceğini öngörmeden, yalnızca dipten satın alma amaçlı yapılan botlar olabilir.

Ethereum fiyatında çiftli rakamlar

Yine de hiç biri Ethereum kadar kötü bir hafta geçirmedi.   Cuma günü 120$ ve 118$ seviyelerini korumaya çalışıyordu. Hafta sonu işler kötüye gitti. Son 24 saatlik periyod daha da kötüydü. Ether Coinbase’da 24 saat önce 111$ ile açılış yapmıştı fakat şu an 105$ civarında.

ethereum price

Gelecek hafta Ether’in 100$ altını görmesi bir realite olabilir. Talep oluşturmak için yeni ICO’ların olmaması buradaki problemin nedenlerinden biri. Gaz(Ethereum token işlemlerinin ödemesinde kullanıyordu) için talep oluşturan desentralize uygulamaların kullanımının eksikliğinin de bunda payı var. Bu ikisinde artış, Ethereum için yeni talepler anlamına gelecektir.

Eğer siz de uzun dönem Ether tutmak istiyorsanız bu seviyeler kaçırılmaz fırsatlar olacaktır. Ethereum’un gerçek inançlıları için uzun sürebilecek tek kaygı belki de yakın gelecekte Proof-of-Stake sistemi tarafından oluşturulacak değer seyrelmesidir. Tokenize sistemler kendi gerçek marketlerini bulmak zorundalar.

EOS 4. sıradaki yerini geri aldı

Dün EOS Tether ile yer değiştirmişti. Bu EOS fiyatının gördüğü zararın,Tether’in market kapitalizasyonunda büyümesinden ziyade sebebi olabilir. Gerçekten de raporlara göre düzenli adımlarla büyüyen daha yeni stabil coinlere göre Tether daha durgun.

eos price

24 saatlik grafiğe göre EOS 800$ milyonluk volümle, büyük bölümü son zamanlarda olmak üzere toplamda 10 centlik artış kaydetti.

Litecoin 30$ sınırı için mücadele ediyor

Karşılaştırmalı olarak Litecoin Tron’un 2 katı bir ticaret volümüyle (287$’milyona karşı 716$ milyon) bir tutuş paterni gösteriyor.

Litecoin günü ortalama 31.20$ ile kapattı. Coinbase’da ise 30.90$ ile bir parça daha ucuz seyrediyordu.

litecoin price

Litecoin Bitecoin’i hem dağlarda hem de vadilerde tarihsel bir şekilde takip etti. İlginç olabilecek şey ise eğer Litecoin 30$ hedefinde tutunmayı sürdürürse Bitcoin’in 3,000$ altına düşmesi olacak.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0