Home Altcoin Cüzdanınıza değer katabilecek 5 ucuz kripto para

Cüzdanınıza değer katabilecek 5 ucuz kripto para

Cüzdanınıza değer katabilecek 5 ucuz kripto para

0
“sportsbet”

2018’de yaşanan devasa kripto para kazasından sonra, sektörde ki  birçok yatırımcı korktu. Birçok dijital varlık yüzde 90, hatta bazıları yüzde 100’ün üzerinde kayıp yaşadı. 2019 yılında size ciddi kazanç getirecek 5 ucuz kripto para hakkında konuşacağız.

2019’da kazanç sağlayacağınız 5 ucuz kripto para

Kıymet verilmemiş ve 2019’da büyük kazanç getirecek belki adını duyduğunuz belki hiç duymadığınız 5 ucuz kripto para:

 Tael

Eskiden Wabi olarak bilinen Tael, Techrock ekosistemine güç sağlamak için kullanılan bir tokendir. Bu proje, değer görmemiş bir kripto para olarak, bir yatırımcının aradığı her şeye sahip.

Toplam arz göreceli olarak düşük, pazar hacminin büyümesi için çok yeri var ve gerçek hayat sorunlarını çözen bir kullanımı var

Techrock ekosisteminin amacı, müşterilere, satın aldıkları ürünlerin orjinalliğini doğrulamak için araçlar sağlamaktır.

Bebek maması, alkol ve ilaç gibi sahte ürünlerin pazarlanması, birçok ülkenin karşılaştığı ve Tael’in tedarik zincirini güvence altına almasına yardımcı olabileceği ciddi bir sorundur. Ürünler, resmi etiketler tarandığında, fabrikadan eve blok zincirleme yoluyla etiketlenebilir ve izlenebilir.

Tedarik zinciri uygulamalarının uzun zamandır blockchain için ciddi kullanım alanı var ve Tael bu alanda lider konumda.

Tael % 4 günlük artışla 0,12 dolardan işlem görüyor.

 Tron

En piyasa hacmine gore TRX ilk 10’da, ancak Justin Sun’ın tahminleri gerçekleşirse kısa sürede dördüncü olabilir.  Tron’a dayalı BitTorrent tokeninin duyurulmasının ve platforma entegrasyonunun ardından, TRX bu ay  aylardır görmediği seviyelere çıkmıştı.

Yine de, Tron’un 2019’da sunacağı çok şey var ve TRX  geç değil yakında,  tüm zamanların en yüksek seviyesinin de ötesine uçabilir. Justin Sun non-stop pazarlamacı ve köprü kurucusudur. Tron evrenini genişletmek için sürekli yeni yollar arıyor ve Dapps’ı Ethereum ve EOS gibi protokollerden Tron ağına geçirmek için aktif olarak çalışmaktadır.

Justin Sun’ın iş tarzını beğenmeyebilirsiniz, ancak veriler bunun etkili olduğunu gösteriyor.

Tron % 0,08 günlük artışla 0,03 dolardan işlem görüyor.

Bakınız: Tron (TRX) 2 ay içinde % 150 kazandı: 28 Ocak BitTorrent ICO öncesi fiyat analizi

 Cardano

Cardano’nun ADA’sı yeni bir pump’ın tadını çıkarıyor, ve 2019’da büyük bir tırmanış bekleyen bir başka koindir.

ADA, pazar kapitalizasyonunda ilk 10 dijital varlığın biraz dışında, ancak proje Byron aşamasından Shelley aşamasına geçtikten sonra tamamen merkezsiz bir ürüne sahip olacak. Shelley aşamasında, Cardano, geliştiricileri çekmeye ve uygulamalar hayata geçmeye başlayacaktır.

Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson’ın liderliğindeki Cardano ekibi, protokollerini oluştururken bilimsel ve hakemli yaklaşımları için övgüler aldı. Proje bilinçli bir hızla ilerliyor, ancak gerçekten bilimsel ve akademik olarak test edilmiş tek kripto girişimi olmayı hedefliyor.

Cardano % 1,44 günlük artışla 0,04 dolardan işlem görüyor.

Bakınız: Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek

 BNB

Finansal uzmanlar zaten kripto paranın hiç bir yere gitmediğini söylüyorlar. Bu durumda, kripto para borsaları kesinlikle hiçbir yere gitmiyor.

Binance, kendini kripto para topluluğunun bir ayağı olarak güçlendirdi ve BNB tokeni, tüm kripto yatırımcılarının sahip olması gereken bir varlık. Borsadaki yerli token şu anda 6 dolar civarında, ancak, 2017’nin ana boğa koşusu boyunca bir BNB yaklaşık 25 dolara gidiyordu. Token, yatırımcıların tutması ve kullanması için yeterli teşvik sağlıyor, bu nedenle Binance’ın kullanıcı tabanı katlanarak büyümeye devam ettikçe değerini koruyacak.

İlginç bir gerçek de, Binance’te çalışanların çoğunun maaşlarını BNB olarak almayı seçmesidir. Bu gerçekten, dünyadaki bazı teknoloji liderlerinin dijital varlıklara ne kadar güven duyduklarını gösteriyor.

BNB % 0.77 günlük düşüşle 6,18 dolardan işlem görüyor.

Bakınız: Binance coin IOTA’yı geride bıraktı; BNB’deki yükselişin sebebi ne?

Holochain

HOT token, Holochain protokolünün kripto para birimidir ve en yakın gelecekte sahip olabileceğiniz en sıcak varlıklardan biri olabilir.

HOT şu anda pazardaki en büyük 50 paranın dışında, ancak mevcut kripto tekliflerini artırma potansiyeli nedeniyle yakında hareket halinde olabilir. Weiss Ratings, Holochain’in bir blockchain oyun değiştirici olabileceğini söyledi. “İlk uygulama kök salınca, Holochain durdurulamaz hale gelebilir. Sadece blockchain değil, Facebook gibi merkezi uygulamaların da yerini alabilir.”

Holochain’in bu kadar büyük ihtiyaçları olan uygulamaları üstlenmesinin ve Weiss Ratings’ten bu kadar parlak bir onay almasının nedeni, sisteme daha fazla kullanıcı katılırken, daha hızlı ve daha verimli olma potansiyeline sahip olmasıdır.

Ölçeklenebilirlik, blockchain endüstrisindeki en büyük endişelerden biridir ve Holochain bu endişelere çözüm sağlayabilirse, patlama potansiyeli var.

Bakınız: Holo (HOT) yüzde 250 yükselerek büyük başarıya imza attı

HOT % 9,7 günlük düşüşle 0,001 dolardan işlem görüyor.

2019’da cüzdanınıza değer katacak 5 ucuz kripto para ‘dan bahsettik. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmanızı öneririz.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0