Home İnceleme Cüzdan Yeni Samsung Galaxy S10 kripto cüzdan eklentisiyle mi geliyor?

Yeni Samsung Galaxy S10 kripto cüzdan eklentisiyle mi geliyor?

Yeni Samsung Galaxy S10 kripto cüzdan eklentisiyle mi geliyor?

0
“sportsbet”

Yeni çıkacak olan Samsung Galaxy S10 kripto cüzdan eklentisiyle mi geliyor? Samsung Galaxy S10’un piyasaya girmesine az bir zaman kala, S10 ile alakalı bilgiler internet alemine sızmaya devam ediyor. İşte detaylar.


Samsung Galaxy S10 kripto cüzdan özelliğiyle mi geliyor?

 

Samsung’un yeni amiral gemisi olarak tanımlanan Galaxy S10 için, kripto cüzdan eklentisiyle birlikte geliyor iddiaları kripto para ekosisteminin gündemine oturdu. Twitter kullanıcısı Ben Geskin, profilinde bu konu hakkında detaylar paylaştı.

Ben Geskin, yaptığı paylaşımda, Samsung Galaxy S10 kripto cüzdan eklentisinin ekran görüntülerini paylaştı. Bu eklentinin Google Play‘den indirilmediğini direk telefonun kendi eklentisi olduğunun da altını defaatle çizdi. Bunun gerçek olup olmadığını yakın bir zamanda anlayacağız zaten. Ancak biz kripto para aleminde neler konuşulduğunu okuyucularımıza aktarmak için bu tip olayları da haberleştiriyoruz.

Samsung’un yeni amiral gemisinin tanıtımı, 20 Şubatta yapılacak ‘‘Fully Functional’’ isimli lansmanla yapılacak.

Samsung S10 kripto cüzdan eklentisiyle ilgili, webde pek çok tartışma başlatıldı. Çoğu kişi, Samsung’un, dünyada artık yavaş yavaş genel kabul görmeye başlayan kripto paraların geleceğini öngördüğü ve bu yüzden amiral gemisi olan Galaxy S10’un değerine değer katmak için böyle bir eklenti çıkarttığını düşünüyor.

Blockchain tabanlı telefon olan HTC Exodus’dan dan sonra, bünyesinde kripto paralarla ilgili eklenti ile gelecek bir diğer telefon olan Samsung Galaxy S10’a ne kadar rağbet gösterileceği merak konusu.

Elimize yeni bilgiler geldikçe siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız. Sağlıcakla kalın.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0