Home Altcoin Değeri anlaşılamayan 2 kripto para projesi

Değeri anlaşılamayan 2 kripto para projesi

Değeri anlaşılamayan 2 kripto para projesi

0
“sportsbet”

Değeri anlaşılamayan 2 kripto para projesi hangileri? Kripto para piyasasına yeni girenler sadece, piyasa değeri bakımından en büyük 10 paranın yatırım yapmaya değer olduğunu zanneder. Fakat piyasada hak ettiği değeri göremeyen, yatırımcılarına çok fazla kar bırakan projeler de var.

İşte değeri anlaşılamayan 2 kripto para projesi!

En fazla Bitcoin ve Ethereum’dan söz edilmesi, piyasada BTC ve ETH dışındaki kriptoların “shitcoin” olarak görülmesine neden oluyor. Ancak, şu ana kadar BTC ve ETH dışındaki tokenlerin uzun vadeli performanslarına baktığımızda, bu görüşün doğruluk payı var. Fakat piyasada değeri anlaşılamayan çok sayıda kripto para projeleri de bulunuyor.

Bugün sizlere hak ettiği değeri göremeyen 2 kripto para projesi hakkında bilgi vereceğiz. Bu 2 kripto para projesi piyasa değeri bakımından 19. sıradaki Maker (MKR) ve 21.sırada yer alan Waves (Waves)’dir.

Bu tokenlerin her ikisi de şu anda yüksek bir piyasa kapitalizasyonuna sahip değil. Altcoin yatırımı söz konusu olduğunda yatırımcıların aklına ilk gelen seçenekler arasında yer almasa da bazı yönlerden oldukça avantajlıdır. Bu iki token oldukça stabil ve aynı zamanda istikrarlı büyüme süreçleri ile yatırımcılarına bir çok kez büyük kazançlar sağlamıştır.

Maker (MKR) 

Maker (MKR) Ocak 2017’de 22.10 ‘lık işlem fiyatı ve 13.325 $’ı bulan işlem hacmi ile piyasaya girdi ve üç gün sonra, işlem fiyatı 290.85 $ ‘a yükseldi. MKR, 2017 ve 2018 yılları arasında, 300 $, 400 $ ve 1000 $ arasında gidip geldi. MKR 2018’de 1000 doların altına düşerken, düşüş oranı çoğu tokenin aksine çok hızlı bir şekilde değişmedi.

Kasım ayında kripto para piyasasına hakim olan düşüş trendine rağmen MKR, 300 $ ile 400 $ arasında işlem görerek ayakta kalmayı başardı. Dahası MKR 19 Aralık 2018’den beri 400 $ ‘ın altına hiç düşmedi.

Waves (Waves)

Waves en son 8 Ocak’ta gördüğü seviyelere yakın bir fiyatta işlem görüyor. Şu anda 2,90 dolardan işlem gören Waves dün % 20’ye yakın bir artış ile 3 doların üstünde işlem gördü. Haziran 2016’da, 1.33 dolar civarında olan Waves dip seviyeleri gördü ve birkaç hafta içinde 0,18 $’a kadar düştü. Waves’in işlem fiyatı Mayıs 2017’den sonra 1 dolardan 11 dolara kadar yükseldi. Ayrıca Waves, Kasım ayındaki çöküşten bu yana 1 doların üstünde kalmayı başardı.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Büyük oyuncular girerse kripto para boğa koşusu her an başlayabilir

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0