Home Altcoin Catalyst Corporate: Kripto paralardaki çöküş Ripple için büyük fırsat

Catalyst Corporate: Kripto paralardaki çöküş Ripple için büyük fırsat

Catalyst Corporate: Kripto paralardaki çöküş Ripple için büyük fırsat

0
“sportsbet”

Kripto paralardaki çöküş Ripple için büyük bir fırsat oldu. Ripple’ın yeni ortağı Catalst Corporate de sınır ötesi ödemelerde Ripple’ın xRapid çözümünü kullanacak. Ripple’ın kurumsal yatırımcılara ve şirketlere sunduğu xRapid ve xCurrent gibi çözümleri XRP’yi ayı piyasasından kurtarabilir mi?

Kripto paralardaki çöküş Ripple için ifade ediyor?

Catalyst Corporate Federal Kredi Birliği, gelecek planlarına Ripple’ın XRP destekli xRapid ürünü dahil ediyor. ABD genelinde 1.400’den fazla üye ve müşteri kredi sendikasına hizmet veren firmanın CEO’su Kathy Garner, ABD-Meksika arası ödeme hizmetlerini artırmak için sınır ötesi ödeme çözümünü kullanmayı planladıklarını söyledi. Ancak firma tarafından henüz bir lansman tarihi açıklanmadı. (bknz:Ripple’ın yeni rakibi Bitspark olabilir mi?)

“Catalyst Corporate’in 2018’deki en büyük girişimlerinden biri, Ripple ile stratejik bir ortaklık oluşturmaktı. Amacımız Ripple’ın rakip tanımayan blockchain çözümü aracılığıyla Meksika’ya uluslararası ödeme hizmeti sunmak. “Currentz” olarak adlandırılan bu ortak düzenleme ile güvenli sınır ötesi para transferleri birkaç dakika içinde gerçekleşebilir. ”

Catalyst’in COO’su Brad Ganey, xRapid’in şirketleri geleneksel havale hizmetlerinden kurtaran daha ucuz bir yöntem sağladığını söylüyor:

“Uluslararası geleneksel havale deneyimi, günümüz beklentilerini fiyat, hız ve kullanım kolaylığı açısından karşılamıyor. Blockchain teknolojisi ve özellikle de Ripple’in xRapid çözümü, bu üç sorunu da aynı anda çözüyor.”

“Catalyst Corporate, alt kuruluşlarımızın teknoloji platformları aracılığıyla sınır ötesi para transferi yapmak için XRP’den yararlanacak. Bir üretim sözleşmesi imzaladık ve şu anda planımızı oluşturuyoruz.

Catalyst Corporate’e göre kripto paralardaki çöküş Ripple için büyük bir fırsat olabilir. Ayı piyasasına aldırmadan ödeme ve havale piyasasındaki konumunu güçlendirmeye çalışan Ripple, bu sayede XRP’yi piyasadaki çöküşten uzak tutabilir. Ripple’ın bu çabaları da karşılıksız kalmıyor ve her geçen gün ortaklarının sayısını artırıyor. (bknz: Onaylandı: Ripple 27 firma ile el sıkışırken 13 tanesi xRapid’e katıldı)

Kaynak

Ayrıca bknz:

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0