Home Altcoin BitTorent token (BTT) entegrasyonu yaz aylarını bulabilir

BitTorent token (BTT) entegrasyonu yaz aylarını bulabilir

BitTorent token (BTT) entegrasyonu yaz aylarını bulabilir

0

BitTorent token (BTT) entegrasyonu şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 2019 ortalarında piyasaya sürülecek. Tron ekibi BitTorrent’i platformuna entegre ederek kullanıcıların ilgisini çekmeyi planlıyor. Yaklaşan BitTorent token (BTT) entegrasyonu Tron için ne ifade ediyor?

BitTorent token (BTT) entegrasyonu nedir? 

Geçen yıl BitTorrent’i satın alan Tron, BitTorrent’i platforma entegre etmek ve büyük kullanıcı tabanının dikkatini platforma çekmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Uçtan-uca dosya paylaşım platformu BitTorrent’in Singapur merkezli vakfı tarafından yeni bir Tron (BTT) tabanlı tokenin piyasaya çıkarılacağının duyurulması ile gözler yaklaşan lansmana çevrildi. 

Şirket, dün San Francisco’daki niTROn blockchain konferansında BitTorrent Speed’in yaz aylarına kadar kullanıcıların hizmetine sunulacağını duyurdu. Kullanıcıları BitTorrent (BTT) tokenleri ile ödüllendiren bir yazılım olan BitTorrent Speed (BitTorent (BTT) token entegrasyonu), µTorrent Classic Windows istemcisi üzerinde kurulacak. (bknz: Bakkt mı Coinbase mi? Hangisi Tron için daha iyi?)

BTT Tron platformunda nasıl kullanılacak?

Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun daha önce, BitTorrent (BTT) olarak da adlandırılan yeni bir tokenin piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. Yaz aylarına kadar piyasaya sürülmüş olması planlanan BitTorent token (BTT) entegrasyonu, platformda dosya paylaşan insanları ödüllendirmek için kullanılacak. BitTorrent kullanıcıları, dosyalar veya daha hızlı indirmeler için ödeme yaparken BTT tokenlerini kullanabilecekler.  BitTorrent, token entegrasyonu ile µTorrent ağı üzerinde içerik sunan kullanıcılara kripto para ödülleri verecek. BitTorrent’e göre 100 milyondan fazla kullanıcı, aynı tokenler ile daha hızlı indirme gerçekleştirmek  için ödeme yapabilecek. (bknz: Uzun dönem Tron (TRX) teknik analizi)

Justin Sun BitTorrent Speed ile ilgili şunları ifade etti:

“BitTorrent Speed ile BitTorrent protokolünü güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Ve ardından sektörde yeniliği teşvik eden daha fazla özellik sunacağız. 100 milyondan fazla kullanıcı yakında kişisel gizliliği ve dünya çapında bağlantıyı destekleyen sınırsız bir internetin parçası olma fırsatına sahip olacak.”

Şirket ayrıca, tokenin yalnızca Binance Launchpad platformundan satın alınabileceğini açıkladı. Token satışlarını kullanarak fon sağlamaya çalışan girişimciler için yeni bir platform olan Binance Launchpad ise BitTorent tokenini ABD dışındaki hesaplarda kullanıma sunacak.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial