Home Altcoin Tüm gözler bugün başlayacak San Francisco Tron zirvesinde!

Tüm gözler bugün başlayacak San Francisco Tron zirvesinde!

Tüm gözler bugün başlayacak San Francisco Tron zirvesinde!

0
“sportsbet”

Birkaç saat önce, Tron (TRX) Vakfı kripto topluluğuna NiTRON Zirvesi’nin 13 saatten daha kısa bir sürede başlayacağını bildirdi. Etkinlik bugün, 17 Ocak’ta başlayıp ve yarın bitecek. Tüm yatırımcılar merakla San Francisco Tron zirvesinde gündeme gelecek haberleri bekliyor. 

Tron Vakfı’nın tweet’i aşağıda. Merakla beklenen San Frasisco Tron zirvesinde ne gibi açıklamalar yapılacak ciddi bir merak konusu.

Etkinlik, San Francisco’daki Howard Street’teki Yerba Buena Sanat Merkezi’nde yapılacak. Etkinlik, farklı davetli konuşmacıları, blockchain geliştiricilerini, kripto meraklılarını ve daha fazlasını bir araya getirmeyi planlıyor. Zirve, fikirlerini paylaşmaları ve blockchain endüstrisini daha iyi anlamaları için bir fırsat sağlayacak. NiTRON aynı zamanda etkinliğe katılacak girişimci ve yatırımcılar için yeni fırsatlar yaratmayı amaçlıyor.

Kobe Bryant özel davetli konuşmacı San Francisco Tron Zirvesinde

Efsanevi basketbol oyuncusu Kobe Bryant, NiTRON’da özel davetli konuşmacı olacak. Bay Bryant, zirvede yaşam deneyimlerini, girişimcilikle ilgili görüşlerini ve vizyonunu paylaşacak. Genç liderlere ve girişimcilere ilham vermeyi umuyor. CNBC’ deki 2016 röportajında bu vizyonla ilgili şu sözleri paylaştı .

Basketbol oynarken, odak her zaman kazanmaktır. Şampiyonluk kazanmak, şampiyonluk kazanmak, şampiyonluk kazanmak. Şimdi şampiyonluklar gelip gidiyor. Şimdi şampiyonluğu kazanan başka bir takım olacak, MVP ödülünü kazanan başka bir oyuncu olacak.

Ama gerçekten nesiller boyu sürecek bir şeyler yaratmak istiyorsanız, gelecek nesle ilham vermek zorundasınız ve onlar da harika şeyler yaratacaklar, bu nesiller de  arkalarındaki nesillere ilham verecek, değil mi? Ve o zaman sonsuza dek bir şey yaratırsın. Ve en güzel olan da bu.

Zirveye katılan diğer özel konuklar

  • Justin Sun – CEO Tron ve BitTorrent
  • Ella Zhang – Binance Labs Başkanı
  • Tim Byun – CEO, OKCoin ABD
  • Samuel Harrison – Yönetici Ortağı, Blockchain.com
  • Viktor Radchenko – Kurucu, Güven Cüzdanı
  • David Lahbart – Eski SEC Görevlisi
  • Robin O’Connell – Genel Müdür, Uphold Inc.
  • Justin Knoll – Proje Lideri, Proje Atlası (Tron)
  • Paul Veradittakit, Ortak, Pantera Capital
  • ve Blockchain sektöründe etkili daha birçok kişi zirveye katılıyor.

NiTRON’da BitTorrent (BTT) Airdrop spekülasyonu

Konuk konuşmacıların listesi ve etkinliğin genel heyecanıyla, NiTRON’da bir sürü Tron duyurusu bekleniyor. Tron topluluğu için özellikle önemli olan, BitTorrent (BTT) tokeninin Tron platformuna nasıl başarıyla entegre edileceğidir. Tron yatırımcılarının çoğu , TRX’in tüm sahipleri BTT Airdrop’unun farkındadır. Bu nedenle, birçok kripto meraklısı, NiTRON zirvesinin, tüm bu bilgilerin halka açıklanacağı  bir etkinlik olduğuna inanıyor.

Kaynak

İlginizi çekebilir

Strateji işe yaradı! BAT Bitcoin ve Ripple karşısında değer kazanıyor

Justin Sun: BitTorrent tokeni Tron (TRX)’i daha da büyütecek

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0