Home Altcoin Altcoin Haber Augur Veil Öngörü Platformu ile yüzde 50 yükseldi

Augur Veil Öngörü Platformu ile yüzde 50 yükseldi

Augur Veil Öngörü Platformu ile yüzde 50 yükseldi

brave
0

Augur Veil Öngörü Platformu lansmanı ile büyük bir momentum yakaladı. Kısa sürede %50 artış yaşan kripto para coinmarketcap sıralamasında 34. sıraya kadar yükseldi.


Augur Veil Öngörü Platformu

Kripto para piyasası son 1 haftadır sakin bir seyir izliyor. Volatilitenin son derece azaldığı sektörde tabiri caizse yaprak kımıldamıyor. Genel görünüm bu haldeyken en büyük 100 kripto para içinde hareketli olan iki – üç proje olduğunu görüyoruz. Augur da bunlardan biri. Son 18 saatte %50 artış yakalayan Augur’da başarının sırrı Veil Öngörü Platformunda.

Augur Ethereum blockchaini üzerine konumlandırılmış bir piyasa tahmin protokolü. Augur’un potansiyelini aktive etme amacıyla bugün mainnet üzerinde yeni bir platform aktive edildi. Augur Veil Öngörü Platformu adı verilen algoritma bugün Augur (REP) token trafiğinde patlamaya yol açtı. Yükselen momentum REP fiyatını 16.30 dolara kadar taşıdı. REP yalnızca 3 gün önce 8.27 dolardan işlem görüyordu. Bu yaklaşık 2 kat artış manasına geliyor.

Firmanın resmi blog sayfasında yapılan paylaşımda şu bilgilere yer verildi:

“Milyonlarca yatırımcının milyonlarca pazarda işlem hacmi yarattığı bir gelecek hayal ediyoruz. Mainnet üzerinden başlattığımız Veil Öngörü Platformu bu geleceği yalnızca daha yakına çekti.”

3 gün önce 8.27 dolar olan REP fiyatı Coinbase listelenmesi söylentileri sayesinde 10.50 dolar hattının üzerine çıktı. Veil hamlesi ise bu değeri 16 dolara kadar yükselmeyi başardı. Bu zaman zarfında REP günlük işlem hacmi 6.8 milyon dolardan 46.5 milyon dolara kadar yükseldi. Bu işlem hacminin çok büyük bir kısmı yani yaklaşık %40’ı UpBit borsası üzerinden gerçekleştirildi. Binance ise pastanın %30’una sahip.

İlgili: Coinbase Augur, Aeternity ve Power Ledger’i listelemeye mi hazırlanıyor?

Augur dün Nasdaq’ın yayınladığı analizde de övgüyle bahsedilmişti:

“Augur (REP)in USD karşısındaki pozisyonuna baktığımızda paritenin çok önemli bir fiyat seviyesini kırmayı denediğini görüyoruz. Ayrıyeten fiyat Ichimoku Bulutu’nun üst bandında hareket ediyor.”

Bu olumlu analizin karşılığı bugün görülmüş oldu. Söylentiler doğru çıkar ve Augur Coinbase’de listelenirse sürdürülebilir bir yükseliş bandında oturabilir.

Augur hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave