Home Bitcoin Uzmandan uyarı!!! Bitcoin 3.000 doların altına inecek

Uzmandan uyarı!!! Bitcoin 3.000 doların altına inecek

Uzmandan uyarı!!! Bitcoin 3.000 doların altına inecek

brave
0

Bitcoin 3.000 doların altına düşeceğini iddia eden ünlü uzman Anthony Grisanti, kripto piyasasını daha sert bir kışın beklediğini söyledi.


Bitcoin 3.000 doların altına düşecek

Grisanti, katıldığı CNBC programında şu açıklamalarda bulundu:

“Bana göre, Bitcoin 3.000 doların altına düşecek. Böylesi bir olumsuz gelişme kripto piyasasınında gerçek bir zayıflığa işaret edecektir. Eğer Bitcoin 3.000 doların altına düşerse, piyasada oluşturacağı FUD ile birlikte yatırımcılar ellerindeki varlıklardan bir an önce satıp kurtulmak isteyecektir. Bunun sonucunda da Bitcoin için daha dip noktaları görebiliriz”

Grisanti karamsar yorumlarına devam etti. Bitcoin‘in çökmesinin an meselesi olduğunu iddia etti. Şu anki fiyat volatilitesininin sebebi olarak, yatırımcıların dijital varlıklarını satarak fiat para birimine geçmesine bağladı. Ve şu yorumu yaptı:

Şu an insanlar dijital varlıklarını satarak nakite dönüyor. Ben de uygun bir fiyatta satmayı planlıyordum. Bitcoin 3,800 dolarda iken satış emri girdim. Çünkü piyasanın daha da alta düşeceğine inanıyorum.

Bir başka CNBC finans yorumcusu, Scott Nations da Bitcoin’i eleştirerek, Bitcoin’in değerinin koca bir hiç olduğunu söyledi.

“Ortada değer addedecek bir şey göremiyorum. Eğer Bitcoin’im olsaydı kesinlikle pozisyonum açığa satış (short işlemleri) olurdu.”

Nations aynı zamanda Y kuşağı kripto yatırımcılarıyla dalga geçti:

Kripto para meraklıların tanık olduğu şeyin balon olduğunu anlamamak için gerçekten çok ahmak olması gerekiyor. Eğer 2li yaşlardasınız, balon varlığın ne olduğu ile ilgili bilginiz olmaması normal. Şu anki kripto para yatırımcılarının çoğu, ev balonu olduğunda henüz yen yetmeydi.. Hele dotcom balonu olduğu zamanda çocuktular..

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave