Home Altcoin Son dakika!!! Tron Paribu borsasında bugün listeleniyor!

Son dakika!!! Tron Paribu borsasında bugün listeleniyor!

Son dakika!!! Tron Paribu borsasında bugün listeleniyor!

brave
0

Tron, Türkiye’deki kripto topluluğunun arasında taraftar toplamaya devam ediyor. Tron Paribu borsasında bugün tahtalarlarda yerini alacak. 


Tron Paribu borsasında bugün yerini alacak

Konuyla ilgili duyuru Tron‘un çalışkan kurucusu ve CEO’su Justin Sun’dan geldi. Justin Sun atmış olduğu twitte, Tron’un Türkiye’nin önde giden borsalarından olan Paribu’da bugün listeleneceğini duyurdu.

-TRX, Türkiye’de öne çıkan dijital varlık ticaret platformu Paribu borsasında bugün listeleniyor.

Özellikle altcoinler’deki eksiklik sebebiyle Türk kripto para topluluğu bu açığı global kripto para borsalarında işlem yaparak karşılıyordu.

Son zamanlarda hem kripto para borsalarının çoğalması hem de var olan borsaların yeni altcoinleri listelemeleri Türk kripto para topluluğu için sevindirici gelişme.

TRX tokeni sahiplilik adına Türk kripto topluluğu dünyada ilk üçe girmektedir. Tron’un işlem ücretlerinin inanılmaz derece ucuz olması ayrıca hızlı gönderim işlemleri tercih sebeplerinden biridir.

Tron son zamanlarda atmış olduğu doğru stratejilerle yerini piyasada daha da sağlamlaştırmıştır. Bittorent’u satın almasıyla zaten platforma kayıtlı 100 milyon kullanıcıya doğrudan ulaşma fırsatı imkanı bulmuştur.

Justin Sun liderliğindeki Tron sağlamadımlar atıyor. 2019 yılı Tron için heyecan verici olacağa benziyor..

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave