Home Altcoin Ripple ve Swift CEO’ları Paris forumunda karşı karşıya geliyor

Ripple ve Swift CEO’ları Paris forumunda karşı karşıya geliyor

Ripple ve Swift CEO’ları Paris forumunda karşı karşıya geliyor

brave
0

İki ezeli rakip, Ripple ve Swift CEO’ları Paris’te Fintech tarafından düzenlenecek olan forumda karşı karşıya gelecek. Forumda finans dünyasının geleceği konuşulacak.


Ripple ve Swift CEO’ları aynı masada

Forum, 29-30 Ocak arasında Paris’te gerçekleşecek. İMF Başkanı Christine Lagarde’nin de konuşma yapması beklenen panelde finans dünyasının geleceği tartışılacak.

Hadi para gönderelim” başlıklı panelin katılımcıları ise Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse ile Swift’in CEO’su Gottfried Leibbrandt.  Leibbrandt’ın bu yıl Swift yönetiminden ayrılması bekleniyor. Bu beklenmedik ayrılıkta Ripple rekabetinin etkili olduğu iddia edilmişti. İlgili haberimiz için lütfen tıklayınız.

Swift ve Ripple ülkelerarası fon transferinde iki alternatif ödemeler aracı sunuyor. Swift, Ripple’ın sunduğu hızlı, güvenli ve ucuz ödemelere aracına ile rekabet edemiyor. Bu nedenle birçok banka ve finansal kuruluş ülkelerarası fon transferinde Ripple’ı tercih etmeye başladı.

Garlinghouse yakın zamanda Swift ile alakalı şu ifadeleri kullanmıştı:

“Swift uzun süre önce blockchain’in bankacılık sektörü için bir çözüm getirmediğini söylemişti. Biz, Swift’in 100’den fazla müşterisini ellerinde alarak aynı fikirde olmadığımızı ifade ettik.”

Her yönüyle renkli bir panel olacağa benziyor.

Kaynak

Tavsiye ettiğimiz yazılar

Ripple ağına yeni bankalar katılıyor-Ripple uluslararası bir ödemeler aracı

Stellar kalitesini ispat etti-2019 yılı XLM için aksiyon zamanı

Ripple’dan ABD merkez bankasına mektup

Uzmandan şaşırtıcı çıkış: Ripple Bitcoin’den daha iyi

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave