Home Bitcoin Crypto Bear: Bitcoin fanatikleri aynı Trump destekcileri gibi!

Crypto Bear: Bitcoin fanatikleri aynı Trump destekcileri gibi!

Crypto Bear: Bitcoin fanatikleri aynı Trump destekcileri gibi!

brave
0

CNBC’de katıldığı programda düşüncelerini paylaşan Anthony Grisanti, Bitcoin fanatikleri aynı Trump destekçileri gibi körü körüne bağlanan aklı gerekçelerden uzak insanlar olduğunu söyledi.


Sizce, Bitcoin fanatikleri aynı Trump destekcileri gibi mi?

Grisanti, SEC‘in ETF’leri onaylayacağını düşünmediğini söyledi. Ayrıca BTC vadelilerinde insanların kendilerini aldattığını da belirtti.

“Ben, asıl ilginin pşyasanın dışında olduğunu düşünüyorum. Evet, kesinlikle böyle, çünkü aynı Trump destekçileri gibi, akıl çerçevesinden uzak şekilde Bitcoin’in sürekli yükseleceğini düşünüyorlar, hatta her gün zarar etmeleri bu durumu değiştirmiyor, dedi.”

Grisanti ayrıca enteresan bir iddia da bulundu. Belki Bitcoin başka bir kripto için mutfak çalışması olabilir. Devlet destekli gibi..

Grisanti, Bitcoin grafiklerine bakınca fiyatların $3,300 ile $3,500 arasında dalgalanabileceğini ama fiyatların 3,000 doların da altına kendini salabileceğini belirtti. Kısa zamanda çıkış beklemediğini de ekledi.

Bu Trump destekçileri tam Bitcoin boğaları

Trump destekçileri arasında milyarder iş adamı Peter Thiel de bulunuyor.

Thiel — PayPal’ın kurucu ortağı — Bitcoin’i dijital altın olarak nitelendirdi. Kişisel serveti 2,5 milyar dolar.

Bir diğer  Trump destekçisi  Mick Mulvaney, geçtiğimiz günlerde danışman olarak Beyaz Saraya atanmıştı. Kendisi 2014 yılından beri sıkı bir Bitcoin taraftarı.

Ayrıca bakınız: Trump, sıkı bir Bitcoin savunucunu Beyaz Saraya atadı

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave