Home Altcoin Cardano (ADA) 2019 ilk çeyreğinde bir üst seviyeye çıkıyor. Fiyatlara etkisi nasıl olur?

Cardano (ADA) 2019 ilk çeyreğinde bir üst seviyeye çıkıyor. Fiyatlara etkisi nasıl olur?

Cardano (ADA) 2019 ilk çeyreğinde bir üst seviyeye çıkıyor. Fiyatlara etkisi nasıl olur?

brave
0

Cardano (ADA) 2019 ilk çeyreğinde yapılacak güncellemeler ve hayata geçecek pek çok yeni hizmet ile bir üst seviyeye geçiyor. Peki bunun fiyatlara etkisi nasıl olur?


Cardano (ADA) 2019 ilk çeyreğinde çok hareketli olacak

Cardano (ADA), önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi merkeziyetsiz kripto paralara çok yenilikçi yaklaşımlar getiren kendine has bir kripto para. Yetkililerden yapılan açıklamaya göre 2019 ilk çeyreğinde proje yeni bir aşamaya geçecek. Bu aşamada Cardano (ADA) networküne bir kısım güncellemeler gelecek.

Byron güncellemesini Shelley takip edecek tamamen merkeziyetsiz bir yapıya kavuşacak. Byron, networke oldukça temel bir noktada iyileştirme yaparken, Shelley güncellemesi çok daha yeni özelliklerin üretilmesine imkan sağlayarak çok daha güçlü bir network oluşması sağlanacak. Bu durumun pek çok yeni yatırımcının ilgisini Cardano (ADA)’ya çekmesi bekleniyor.

Bu aşamalarda göreceğimiz en önemli gelişmelerden birisi Open Ouroboros Delegation Servisinin hayata geçmesi olacak. Ayrıca Cardano (ADA), Proof of Work yerine Proof of Stake kullanıyor. Proof of Stake enerji tüketimini minimuma indirirken, Open Ouroboros Delegation Servisi networkün güvenliğini çok daha üst seviyeye çıkarmak için kullanılıyor.

Cardano (ADA)’ya gelecek olan güncellemelerle çok imzalı-doğrulamalı ve kuantum dayanıklı işlemler, geliştirilmiş müşteri desteği ve çok daha kullanımı kolay hale getirmek için kullanıcı dostu bir arayüz hizmete sokulacak. Bütün bu yeni hizmetlerin ve güncellemelerin listesini Cardano Roadmap linkinde bulabilirsiniz.

Bütün bu iyileştirmeler yapılmadan önce çok ciddi testlerin yapılması gerekiyor. Yazı yazıldığı an itibariyle güncelleme testleri için 26 gün kalmış durumda. Gelişmeleri şu linkten takip edebilirsiniz.

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson’a göre, bu güncellemelerden sonra Cardano 50 veya 100 kat daha merkeziyetsiz bir hale gelecek. Cardano (ADA)’nun devamlı gelişen yapısı yatırımcıların gelecek hakkında daha çok umutlanmasına sebep oluyor. Eğer her şey planlandığı gibi giderse, bütün bu gelişmelerin fiyatlara olumlu etki etmesi bekleniyor.

Kaynak için tıklayınız.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave