Home Altcoin Ripple destekli ödeme platformu SendFriend sınırları kaldırmaya geliyor

Ripple destekli ödeme platformu SendFriend sınırları kaldırmaya geliyor

Ripple destekli ödeme platformu SendFriend sınırları kaldırmaya geliyor

0

MIT Media Lab, Barclays, Mastercard ve Ripple destekli platform SendFriend, XRP ile güçlendirilmiş ödeme servisini 2019’un ilk çeyreğinde başlatıyor.

SendFriend ilk önce Filipinli gurbetçileri hedefliyor. Onların evlerine para göndermelerini maliyet etkin bir yolla sağlayarak hayata başlıyor.

Dikkat! Ripple(XRP) balinalara av mı olacak?

MIT Media Lab Translational Innovation Alliance ödülünü kazanan proje, MIT CEO’su ve kurucusu David Lighton tarafından geliştirildi.

Ethereum Constantinople için bundan kötü zamanlama olamazdı

Ripple destekli ödeme platformu SendFriend ne getiriyor?

New York’ta düzenlenen ve Techstars ile güçlendirilen  Barclays Accelerator tanıtım gününde Lighton SendFriend’in sınır ötesi ödemeleri 6 dakikada gerçekleştireceğini söyledi. Ayrıca müşteriler geleneksel yollarla kıyaslandığında %65 kar etmiş olacaklar.

Santander Bank’tan Ripple övgüsü

SendFrend’i destekleyenlerin tam listesi şu şekilde: Barclays, Techstars, Ripple, MIT Media Lab, Mahindra Finance ve MasterCard Foundation.

Ripple xRapid’in ticari kullanım lansmanını Ekim ayında yapmıştı. Ödeme çözümü XRP kullanarak sınır ötesi ödemelerin finansal kurumlar arasında gerçek zamanlı olarak gerçekleşmesi için dizayn edildi.

Ripple (XRP) teknik analizi 10 Ocak Perşembe

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave