Home Altcoin Orta ve kısa vadeli Ripple XRP fiyat görünümü

Orta ve kısa vadeli Ripple XRP fiyat görünümü

Orta ve kısa vadeli Ripple XRP fiyat görünümü

0
“sportsbet”

Ripple XRP fiyat görünümü orta ve kısa vadede nasıl? XRP fiyatı en son 5 Aralık’ta görülen 0.33 $ fiyat seviyesine tekrar döndü. XRP, son 3 ayın en düşük seviyesi olan 0.28 $ seviyesini yeniden test edebilir mi?

Orta Vadeli Ripple XRP fiyat beklentisi: Ayı trendi devam edecek!

Direnç Seviyeleri: 0.56 $, 0.58 $, 0.60 $

Destek Seviyeleri: 0.33 $, 0.31 $, 0.29 $

Dün, XRP fiyatı ayıların saldırısından önce 0,38 dolar seviyesinde işlem görürken saldırının ardından 0,33 dolar seviyesinin altına düştü. Bu düşüşle 0.37 $ ve 0.38 $ seviyelerindeki güçlü destek seviyeleri kırılmış oldu. Bugün, kripto fiyatı 0.33 $ seviyesinde konsolidasyona giriyor.

(Bknz: 2019 Ripple XRP fiyat tahminleri)

Bu düşüşle XRP, en son 5 Aralık’ta görülen en düşük fiyat seviyesine geri döndü. Bu arada, XRP fiyatı 12 günlük EMA (Üssel Hareketli Ortalama) ve 26 günlük EMA’nın altında yer alıyor ve bu da fiyatlardaki düşüşün devam edebileceğini gösteriyor. Hatta XRP’nin geçtiğimiz Ekim ayından beri en düşük seviye olarak görülen 15 Aralık’taki 0.28 $ seviyesini yeniden test etmesi bekleniyor. Bu yüzden de, fiyatların yükseleceğini umarak alım yapmayı düşünen trader’lar bu ihtimali göz önünde bulundurmalı.

Kısa vadeli XRP fiyat analizi: Düşüş eğilimi devam ediyor!

  Ripple, XRP USD paritesi, Trading göreView tarafından hazırlanan 4 saatlik grafiğe göre, XRP’de düşüş eğilimi  devam ediyor.

Grafikte, boğaların XRP’yi 0.40 $ seviyesine kadar çıkarmasının hemen ardından ayıların üstünlüğü ele geçirdiği görülüyor. Ve satış baskısına dayanamayan XRP de 0.33 $ dolar seviyesine kadar düşüyor. 

XRP’nin fiyatı, EMA’ları (Üssel Hareketli Ortalama) test etmek için bir miktar yükseliş eğilimi sergiliyor. Bu arada Stochastic gösterge ise aşırı satış bölgesinde yer alıyor fakat XRP fiyatının düşüş eğilimine devam ettiğini ve satış sinyali verdiğini gösteren % 20 aralığının altında görünüyor.

Yazının yayınlandığı sırada Ripple XRP fiyat ı % 4,26 değer kaybederek 0,331496 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0