Home Altcoin Altcoin Haber Kan banyosundan paçaları ıslanmadan çıkan bu 3 kripto paraya dikkat

Kan banyosundan paçaları ıslanmadan çıkan bu 3 kripto paraya dikkat

Kan banyosundan paçaları ıslanmadan çıkan bu 3 kripto paraya dikkat

brave
0

Bu 3 kripto paraya dikkat. Perşembe günü piyasalar 15 Kasım’dan sonraki en sert günlük düşüşlerden birini gerçekleştirdi. Bitcoin yüzde 9 değer kaybetti. Lakin 3 kripto para neredeyse hiç etkilenmeden yoluna devam etti. İşte o 3 kripto para.


Bu 3 Kripto Paraya Dikkat

Bitcoin yanına yaverlerini de alarak sert bir atlayışa imza attı. Piyasa adeta kan gölüne döndü. Zar zor çıkabildiği 4.100 doalr hattından adeta serbest düşüşle 3.600 dolar seviyesine kadar geriledi. Şimdilerde ise üzerinden 24 saatten biraz fazla vakit geçmişken ancak 3.710 dolara kadar tırmanabildi. Ne var ki sürüye katılmayan 3 koyun vardı. İşte bu 3 kripto paraya dikkat çekmek istiyorum.

Verge (XVG)

Kripto ordusu mahremiyet bölüğünde muvazzaf binbaşı komutan Verge (XVG). Verge bir süredir kendine güvenenlerin yüzünü güldüren kripto paralardan biri. Bir ay önceki değeri olan 0.0057 dolardan 0.0075 dolara çıkmış durumda. 30 günlük periyotta zirve değerini ise 24 Aralık’ta 0.0090 dolar ile yaptı. Perşembe günü yaşanan sert düşüş öncesi değeri 0.0072 dolardı. Bu da onu bırakın zarar görmeyi, değerini artırmış bir kripto para yapar. Hatta coinmarketcap verilerine göre son 48 saatte en çok değer kazanan kripto para XVG.

(İlgili: Geleceğe yatırım yapmanın 3 yolu: Verge, Zcash ve Monero)

PundiX (NPXS)

Dünkü yıkımdan etkilenmeyen bir diğer proje blockchain telefonların ve POS cihazlarının efendisi PundiX (NPXS). Pundix 6 Ocak değeri olan 0.000428 dolardan bugün 0.000471 dolara çıkmış durumda. Çoğu kripto para için bu iki zaman aralığında yaklaşık %10’luk değer kaybı var.

İşte CES 2019 fuarında tanıtılan PundiX’in blockchain telefonu:

(İlgili: 2020’ye kadar HODL etmeniz gereken 4 token)

Holochain (HOT)

Bir diğer yenilmez savaşçı da dağıtık bilgisayar ağına hükmetmeyi hedefleyen hırsılı proje Holochain (HOT). Holo 6 Ocak günü 0.000466 dolardan işlem görürken bugün değeri 0.000616. Bu da %32.5’lik artış demek. Kripto paraların yerle yeksan olduğu bugünlerde şüphesiz bu değerler gerçekten takdire şayan.

Kaynak

Verge hakkında daha fazlası için Tıklayın

PundiX hakkında daha fazlası için Tıklayın

Holo hakkında daha fazlası için Tıklayın

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave