Home Kriptopara Haber Borsa Haber Wall Street’in gözü kulağı Bitcoin OTC tezgah üstü piyasalarında

Wall Street’in gözü kulağı Bitcoin OTC tezgah üstü piyasalarında

Wall Street’in gözü kulağı Bitcoin OTC tezgah üstü piyasalarında

0

Bitcoin OTC tezgah üstü kripto para alım satım masaları şimdi Wall Street’in de ilgisini çekiyor. Geçen yıl, Wall  Street’in hemen hemen çitin üzerine oturması ve büyük oyuncuların kripto para konusunda eşikten dönmesiyle,  kripto para ticaretinin taze bir ivme kazandığını gösteriyor.

Bitcoin OTC tezgah üstüne ilgi büyük

Bitcoin’in Aralık ayı dip korkusundan sonra, çoğu, büyük ölçekli yatırımın 2019’da tekrar dikkate alınacağını görüyor.  Wall Street, Goldman Sachs‘ın bir kripto alım satım masası (OTC) açma planları konusunda geçtiğimiz yıl geri durmuştu.

Nasdaq zaten kripto alım satımlarını destekliyor ve şirket kesinlikle kripto paranın temel teknolojisi olan blockchaine yabancı değil. Blockchain girişimi ile uzun vadeli ilişkisinin yanı sıra, Chain, geçtiğimiz günlerde kripto para borsası Gemini ile bir işbirliği yaptığını açıkladı.

Kripto OTC firması Cumberland’ın belirttiği gibi, kripto alıcı ve satıcıları daha fazla yükseliş bölgesine doğru kaymasıyla tezgâh üstü (OTC) satışın, alışa doğru döndüğü görünüyor.

Geleneksel yatırımcılar Bitcoin için OTC pazarlarını tercih ediyor

OTC’ler borsalardan daha çok kazanıyor

Genesis Ticaret’in CEO’su Michael Moro, alıcılar tarafından, geçen yıl vergi ödeme korkusuyla kripto varlıklarını satmak için acele edenlerle bu yılın alıcıları aynı reaksiyonu görüyor: Moro,

“Cumberland’ın duygularını yankılayacağım. Yıl sonu sayısız nedenlerden dolayı oldukça fazla satış yaptı (örneğin, vergi kaybı satışı ve kripto bağışlarının tasfiyesi). Yıllar geçtikçe, bu tür faaliyetlerin satış baskısı azaldı ve daha fazla satın alma ilgisi gördük.”

Tabb Group’un fintech yöneticisi Monica Summerville, “büyük anlaşmalar OTC’ye gittiğini” ve OTC’lerin büyük kripto borsalarından üç kat daha aktif olduğunu iddia ediyor.

İlginizi çekebilir

Kurumsal Bitcoin yatırımcısından umudu kesen borsalar OTC piyasasına odaklanıyor!

Bitcoin fiyatını etkileyen en önemli ticari yöntem: OTC

Bitcoin OTC komisyonlucuğu resmen saçmalık!

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave