Home Altcoin Tron daha ne kadar yükselir?

Tron daha ne kadar yükselir?

Tron daha ne kadar yükselir?

0

Tron daha ne kadar yükselir sorusu bugünlerde Tron topluluğunun en merak ettiği konuların başında geliyor. Son zamanların formda kripto parası olan Tron acaba yükselişini devam ettirebilecek mi? Bu yazımızda teknik analize dayanarak bu soruya cevap bulmaya çalışacağız.


  • Tron geçen hafta Çarşamba gününden bu yana %44 artış kaydetti.
  • Soruların başında İş ispatı (PoW) alternatiflerinin gerçekten blockchainin prensipleri ile uyumlu olup olmadığı geliyor.
  • Ticari hacim artış sürecinde ve günlük hacim ortalamanın üzerinde seyrediyor.

TRX zirvedeki 10 kripto para arasındaki yerini tekrar almayı başardı. Geçen hafta %44 artış kaydetti. Şu andan itibaren Tron’un hedefi 4 cent gibi görünüyor.

Tron Fiyat Analizi

Genel bakış

Tron artış trendinde ve ciddi bir artış ile dikkatleri üzerine çekti. Sadece geçen günkü artışı %7,5 seviyesinde gerçekleşen Tron bu artış sonrası geçen haftadan bu yana %44 artışa ulaşmış oldu. Bu hızla Tron’un Şubat ayında 4 cent’e ulaşması beklenebilir. Tabi bunun gerçekleşmesi için içeriden yeni anlaşma yada gelişmelerin yanında özellikle Bitcoin’de pozitif bir trend olması da gerekli görülebilir.

Temeller

Durum tam anlamıyla bir bilmece. Ethereum Classic’de gerçekleşen saldırı sektör için oldukça sarsıcı oldu. Bu durum özellikle Charles Hoskinson’un imajını sarsmış görünüyor. Fakat işin gerçeği şu ki eğer bir sistem PoW ile yani iş isbatı ile işliyorsa bu ihtimal zaten var.

Tron’un kurucusu Justin Sun sektörün fenomenlerinden biri olmaya devam edecek gibi. Sun sosyal medyada dikkat çekmeyi biliyor. Bugünlerde Ethereum Classic ile tartışma yeniden alevlenmiş görünüyor. PoW’un düşük hashrate’de ki %51 saldırı riskine karşılık dPoS blockchain prensiplerine uyan bir alternatif mi acaba?

Konuyla ilgili Charles Hoskinson’un Justin Sun ve Tron projesi ile ilgili attığı twit günün önemli iletişimlerinden biri olarak kayda geçti.

Charles Hoskinson, Justin Sun ve Tron’a Ethereum client’ı yerine kendi çözümlerini öneriyor. Kodların daha iyi daha güvenlive onay mekanizmasının dPoS için daha uyumlu olduğunu söylüyor.

İronik olarak Hoskinson’un önerdiği Mantis verimlilik dışında ağ güvenliğini geliştirebilir, tam bir merkeziyetsizlik ve değiştirilemezliği güvence altına alabilir. Eğer Tron bu güncellemeyi yaparsa ağa sızma olabilir mi acaba?

Mum Grafiği

Tron daha ne kadar yükselir bunu kesin olarak söylemek zor fakat grafikten boğaların görevde olduğu anlaşılıyor. Büyüme rakamları artıyor ve tam bir patlama şablonu oluşturuyor. Fiyatların sınıra yaklaşmasını ve hafta sonuna doğru zirveye ulaşmasını bekliyoruz. Bu pozisyon sağlam bir göstergeye sahip. Özellikle yüksek ticari hacim de bu durumu destekliyor. Tron’daki boğalar bugün ortalama Tron ticari hacmi olan 15 milyon’u aştı ve 21 milyonluk hacim gerçekleştirdi. Her bir tepe noktasında 6 Hazirandaki hacme denk gelen bir hareketlilik oluşuyor.


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave