Home Altcoin Tehlike geçmiş değil – Ripple halen alçalan üçgen içinde hareket ediyor

Tehlike geçmiş değil – Ripple halen alçalan üçgen içinde hareket ediyor

Tehlike geçmiş değil – Ripple halen alçalan üçgen içinde hareket ediyor

brave
0
Ripple halen alçalan üçgen formatı içinde hareket ederken bugün bir çok kripto para fiyat konsolidasyonu gerçekleştirdi. Bununla birlikte sürüden ayrılan iki kripto para olarak Tron ve Cardano yükselen performansları ile diğer kripto paralardan ayrıldı. Sektörün 3. kripto parası Ripple ise Aralık sonunda başladığı alçalan üçgen formatı içinde hareket etmeye devam ediyor.


Ripple’da Düşüş Muhtemel

Alçalan üçgen formatının doğal sonucu olarak Ripple’da bir düşüş gerçekleşebilir. Ripple’da alçalan üçgenin en üstünde yer alan ve fiyat konsolidasyonunu gösteren 3. Doji mumu oluştu. Doji mumu neredeyse aynı noktada başlayıp biten bir mum olarak düşünülebilir. Bu güçlü bir hareket öncesi fiyat konsolidasyonunu gösteren bir hareket tarzıdır.

4 saatlik grafik Ripple’ın alçalan üçgen şablonunu oldukça net bir şekilde gösteriyor. Fiyat siyah okların olduğu noktada 5 defa trendi test etti. Son mum ise bu noktadan sonra fiyatın düştüğünü gösteriyor. Eğer fiyat buradan yukarı doğru kırabilirse direncin 0,39-0,40 bandında devreye girmesi beklenebilir. Günlük grafikte ise bu fiyat noktasının daha önce defalarca bir direnç görevi gördüğü net bir şekilde görülebilir. XRP’nin büyük miktarını elinde tutan Ripple Labs. şu anda 200’den fazla müşteriyi geçmiş durumda ve ilk bankadan da onay aldı.

Kilit noktalar

  • Diğer kripto paralardan farklı olarak Ripple halen alçalan üçgen formatında düşüş eğiliminde hareket ediyor
  • Buna göre XRP’nin bir sonraki hareketinin düşüş olarak gerçekleşmesi muhtemel
  • Eğer XRP bu trendi kırıl çıkış yaparsa yukarıda 0,39-0,40 bandına kadar çıkabilir

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave