Home Altcoin Altcoin Haber Ran NeuNer: Kripto paraya yatırım yapmanın tam zamanı!

Ran NeuNer: Kripto paraya yatırım yapmanın tam zamanı!

Ran NeuNer: Kripto paraya yatırım yapmanın tam zamanı!

0

CNBC’nin CryptoTrader Ran NeuNer, mevcut piyasa duyarlılığına rağmen şimdi kripto paraya yatırım yapmanın en iyi zamanı olabileceğini söyledi. CNBC’nin CryptoTrader Ran Neuner, şu anki kripto para kışı durumuna yönelik yükselişli (Boğa) bir yaklaşım izliyor. 

Kripto paraya yatırım yapmanın zamanı geldi mi?

Sektörde ki his çok az olumlu olsa da, giderek daha fazla gelişme oluyor ve bu kripto paraya “yatırım için iyi bir zaman” anlamına geliyor:

Ayrıca: Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi? işte teknik detaylar

Halen , Bitcoin 4.000 ABD doları sınırının etrafında ilerliyor. Her ne kadar bu, geçen yılın Eylül ayında ki 6,500 dolar  değerinden bir sıçrama olsa da, 2018’in en düşük seviyesi olan 3,200 dolardan daha iyi durumda. Geçen yıl meydana gelen çökmeden bu yana meydana gelen duyarlılık, devam ediyor. Neuner yatırım yapmayı önerirken bazı kripto yatırımcıları ise farklı görüşte. Onlar ise satış yapmak için iyi bir zaman olduğunu iddia ediyor:

NeuNer’in yorumları karışık tepkilerle karşılandı. Bazıları piyasanın durumu ve NeuNer’in tavsiyesi üzerine olumsuz görüş sunarken, diğerleri “şimdi satın al”  mantrasını takip ediyor.

Tron (TRX) raporu: Tron’un 2019 sonuna Ethereum’u geçmeyi hedeflediğini yazdı

CryptoTrader’ın tavsiyesine inanın veya inanmayın, endüstrinin değişken olduğunu ve her iki yönde de bir uç oluşabileceğini unutmayın.

Yazma sırasında, CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin günlük işlemlerde % 0.73 düşüşle 4.037.15 dolar  seviyesinde işlem görüyor.

Sunabileceğimiz en iyi tavsiye, dikkatle bir işleme girmek ve duygusal alım satımın en iyi sonucu vermeyeceğidir. Güvenli ve akıllı alım satım yapmanız dileğiyle…

Kazanma sırası Tron’da

Kaynak

Uyarı: Yazar bir yatırım tavsiyesine bulunmamaktadır. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave