Home Altcoin Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi? – işte teknik detaylar

Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi? – işte teknik detaylar

Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi? – işte teknik detaylar

0

Son birkaç gündür, diğer kripto paraların çoğuna göre daha iyi bir seyir izleyen Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi? 4 saatlik zaman dilimi boyunca yükselen bir kanalın içinde yükselmek için her defasında daha yüksek seviyeler oluşturdu. Fiyat şu an direnç gösteriyor ve tırmanmaya devam etmeden önce destek için geri çekilmeye neden olabilir.

Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi?

Fibonacci geri çekilme aracını en düşük ve en yüksek salınımına uygulandığında, % 61.8 seviyesinin 36 $ destek seviyesine en yakın olduğunu gösteriyor. Bu aynı zamanda 100 SMA dinamik bükülme noktası ile de aynı çizgidedir.

Bu kısa vadeli hareketli ortalama, minimum direnç yolunun baş aşağı olduğunu doğrulamak için uzun vadeli 200 SMA‘nın üzerindedir. Başka bir deyişle, yükseliş eğiliminin tersine dönmeye devam etmesi daha olasıdır. Hareketli ortalamalar arasındaki boşluk, güçlü yükseliş momentumunu da yansıtacak şekilde genişlemektedir.

Sığ bir geri çekilme, 38 $ civarındaki orta kanal bölgesinde % 38,2 Fib’den destek bulabilir. Daha büyük bir düşüş % 50 Fib’i 37 $ ‘da test edebilir. RSI, satıcıların geri dönmek üzere olduklarını göstermek için aşırı satım bölgesinden aşağı doğru iniyor.

Stokastik de düşüş momentumunun geri döndüğünü doğrulamak için aşağı yönlü hareket ediyor. Her iki osilatör de aşırı satım bölgesine çarpmadan önce, kaplayacak çok fazla yeri var. Bu da, satıcıların daha uzun süre kontrol altında tutabileceğini gösteriyor.

Kaynak: Trendingview, 4 Saatlik Litecoin grafiği

Litecoin, son birkaç gündür, diğer kripto paraların çoğundan daha iyi bir seyir izlemiştir. Bunun nedeni, muhtemelen, uzun-vadeli tersine dönme eğiliminin omuz çizgisinin üstündeki güçlü bir kırılma göstermesidir.  Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin attığı bir tweet bu durumu destekliyor:

“Diğer tüm paraların aldatmaca olduğunu ve sıfıra gideceklerini düşünüyorlar. Maximalistler, Bitcoin’in baskın kripto para birimi olduğunu ve öyle de kalacağını düşünüyorlar. Ancak altcoinlerin var olacak ve hatta daha iyi duruma gelecekleri yeterli alan var. ”

Yine de, sektördeki ruh, bu yıl boyunca, şu ana kadar çoğunlukla olumlu. Uzaydaki gerçek gelişmeler, trendin daha da yükselmesi için gereken desteği sağlayabilecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Litecoin çıkışını sürdürebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

2019 boyunca Bitcoin fiyatı yükselmez: MVRM ve TAAR Analizi

Kazanma sırası Tron’da

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave