Home Altcoin 2019’da NEO güzel başlangıç yaptı, NEO tırmanmaya devam ediyor
koinmedya_brave

2019’da NEO güzel başlangıç yaptı, NEO tırmanmaya devam ediyor

2019’da NEO güzel başlangıç yaptı, NEO tırmanmaya devam ediyor

0
“sportsbet”

2019’da NEO güzel başlangıç yaparak çift haneli  yükseliş rakamlarına ulaştı.  Beklenti çıkışın devam edeceği  yönünde olsa da bir düzeltme ihtimali de olabilir.


2019’da NEO güzel başlangıç ile sevindirdi

2019 yılı kripto paralar için çok da kötü başlamış sayılmaz. NEO ise daha şimdiden  çift haneli rakamlarla büyümeyi yakalamış durumda.    Genel olarak bütün Kripto paraların fiyatları yukarı yönlü.   Bitcoin  2018 en son aylarında yaşadığı kayıpları telafi etmeye çalışıyor.  Her ne kadar şu an kripto para piyasasını Bitcoin ve Ethereum gibi büyük oyuncular domine ediyor olsa da, NEO  gibi altcoinler 2019 yılına çok iyi başlangıç yapmış durumda.  Hatta bu başlangıç NEO için oldukça  iyi sayılır.

“Çinli  Ethereum” olarak da bilinen NEO,  2019 yılı başından bu yana neredeyse fiyatını % 25 artırmış durumda. 7.62 Dolar seviyelerinden yazı yazıldığı an itibarıyla  9.39  dolara çıkmış durumda.

2018 yılı Aralık ayı ortalarında fiyatın 5.61  Dolar olduğu düşünülürse neredeyse % 100 kazanç sağlamış durumda.  Her ne kadar bu şekilde yaşanan yükselişler sonrasında bir düzeltme geliyor olsa da, NEO  fiyatları önümüzdeki ay da artmaya devam edebilir.

bittrt_koinmedya

Yukarıdaki grafikte geçtiğimiz haftanın verilerini bulabilirsiniz.  Grafikte özelliğe dikkat edilmesi gereken şey fiyatların artarken işlem hacminin de artıyor olduğu. Son 24 saat içerisinde gerçekleşen işlem hacmine bakıldığı zaman NEO, Bitcoin Cash’i  geçerek Top 10  kripto para arasında 8.liğe yerleşmiş durumda.

Yukarıda da söylediğimiz gibi, her ne kadar 2019 yılı genel olarak Kripto paralar için iyi başlamış olsa da NEO  için daha iyi başladığı  ortada.  Şimdi sıra bu güzel çıkış trendini korumakta.

Kaynak için tıklayınız

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0