Home Kriptopara Haber Borsa Haber Altın destekli kripto para borsası yatırımcılara güvenli yatırım imkanı sunuyor

Altın destekli kripto para borsası yatırımcılara güvenli yatırım imkanı sunuyor

Altın destekli kripto para borsası yatırımcılara güvenli yatırım imkanı sunuyor

0

Altın destekli kripto para borsası GOLD.IO merkeziyetsiz ve topluluk tabanlı kendi kendini yöneten borsa geliştirme çalışmaları yapıyor.


Altın destekli borsa GOLD.IO

Kripto para sektöründe daha önce 18 ay sürdüğü görülen türbülans yeni görülen bir durum değil. Bu dönemde özellikle borsa kaynaklı sorunlar nedeniyle tam anlamıyla merkeziyetsiz, stabil, kendi kendini regüle eden ve topluluk tarafından desteklenen bir borsa ihtiyacı kripto para yatırımcıları için çok daha büyük bir ihtiyaç haline geldi.

Kripto’nun temel prensiplerine Altın Standardı

Bloklar arası ölçeklenebilir ve merkeziyetsiz bir borsa olan GOLD.IO platformu sadece kendi kendini regüle eden bir borsa değil aynı zamanda paydaşları tarafından katılımda bulunulabilen ve emtia tabanlı arz ile yatırımcıların portföyleri için benzersiz bir güvenlik sunuyor.

Altın her zaman pazarın standardını belirlerken geleneksel finans endüstrisi için yıllardır bir benchmark işlevi görüyor. Peki neden kripto para bundan farklı olmak zorunda olsun ki?

Bir emtia olarak altın yıllardır finansal fırtınalarda bir sığınma limanı olarak ortaya çıktı ve bugün de bu durum aynen devam ediyor. Düşük fiyat oynaklığı bir tarafa özellikle pazar değerinin istikrarlı bir duruş sergilemesi tüm dünyada baz emtia olarak değer görmesini sağlamıştır.  Bu özellikleriyle değişken jeopolitik istikrarı ve kripto ekonomik görünüşe dayanarak altının kripto paralar için de bir güvenli liman olabileceği ortada.

Kısaca altın ile bağlı ve altın tarafından desteklenen bir değişim arzı kripto paralarınız için sadece güvenli bir liman değil aynı zamanda kafa rahatlığı sağlayacaktır. Dünya bugünlere göre çok daha kötü günler geçirdi fakat altın her zaman krallığını devam ettirdi.

GOLD.IO – Yatırımlarınıza güvenli bir emtia koruması sağlıyor

30’a yakın tecrübeli geliştiricinin yer aldığı GOLD.IO EOS projesinin bir alt zinciri olarak merkeziyetsiz borsa (DEX) altyapısıyla sorunsuz bloklar arası iletişim kuracak. Böylece pazarın dengesiz etkilerini ortadan kaldırarak altın gibi güvenli bir emtia sınıfının güven katmanı yatırımları koruma altına alıyor.

Altının ispatlanmış gücünü paydaşların da katkıda bulunduğu kendi kendini düzenleyen bir borsada buluşturan GOLD.IO aynı zamanda blockchain prensiplerine dayalı tam anlamıyla Merkeziyetsiz Otonom Topluluk (DAC) geliştirmek üzere çalışmalarına devam ediyor. DAC paydaşların tam oylama hakkına paralel olarak borsa üzerinde düzenleyici bir gözlem yapacak ve proje gelişimi ile karlılıklar hakkında söz söyleme hakkı olacak.

 Altın destekli token ekonomisi Ticari Verimlilik ve Yüksek Likidite sunuyor

Global stock volatilitesi en iyi ihtimalle daha kötü hale gelecek diyor Goldman Sachs. GS’e göre pazar önümüzdeki yıl büyük bir korku seli ile karşı karşıya. Bu nedenle yüksek likiditesi olan altına bağlı bir borsa yatırımcıların riskini azaltabilir.

Bugüne kadar her hangi bağımsız bir borsa GOLD.IO’nun sunduğunu sunabilmiş değil. Bu anlamda platformun avantajları ortada. Fakat asıl sihir özellikle EOSIO blockchain sistemi ile gelecek. Bu sistem ile üçüncü taraf manipülasyonları ortadan kalkacak ve sunacağı eşsiz mimarı ile yatırımcılara sahip oldukları altın değeri kadar bir emtiayı garanti ediyor olacak.

Altın’ın gücüne siz de katılın.


Altın rönesans’ına katılın

Tüm medya ve kurumsal bilgilendirme için lütfen website’mizden iletişime geçiniz veya bizimle canlı olarak yazışınız. Sizden haber almak için bekliyor olacağız.

Daha fazlası için lütfen websitemizi inceleyiniz – merkeziyetsiz borsaların lideri olarak sizinle çalışmaktan onur duyarız.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave